Dekemvri
Eliksir
Megasmile
Eliksir
Mustela

Аптека Еликсир Струмица

ПОПУСТИ ПРОМОЦИИ-ПОДАРОЦИ-ГРАТИСИ- Аптека Еликсир Струмица TUMMY TOX

VICHY EUCERIN LA-ROCHE-POSAY MEGASMILE Toothbrush  URIAGE ACEROLA 1+1 GRATIS

AVENE BIODERMA WELEDA MUSTELA DR. BROWNS SEBAMED REVALID

Витамини, имунитет,  бебешка козметика , нега на кожа, нега на трудници и детски витамини , шишиња , цуцли.

Избрани производи

Маска FFP2 DR. Frei - Маска со реупотреблива намена со сребрени јони -величина L-XL со ПОДАРОК

Маска FFP2 DR. Frei - Маска со реупотреблива намена со сребрени јони -величина L-XL со ПОДАРОК

DR. Frei - Сертифицирана FFP2 заштита. TC-BAC заштитна технологија со сребрени јони. Хидрофобен надв..

390ДЕН.

Маска FFP2 DR. Frei - Маска со реупотреблива намена со сребрени јони -величина XS-M со ПОДАРОК

Маска FFP2 DR. Frei - Маска со реупотреблива намена со сребрени јони -величина XS-M со ПОДАРОК

DR. Frei - Сертифицирана FFP2 заштита. TC-BAC заштитна технологија со сребрени јони. Хидрофобен надв..

390ДЕН.

Сребрена маска со јони на сребро и зеолит со ПОДАРОК 10 алкохолни марамчиња

Сребрена маска со јони на сребро и зеолит со ПОДАРОК 10 алкохолни марамчиња

Сребрена маска со јони на сребро и зеолит со подарок 10 алкохолни марамчиња * до потрошување на коли..

70ДЕН.

DANDUM Gel 1+1 - Дандум гел 1+1 со подарок ладна облога

DANDUM Gel 1+1 - Дандум гел 1+1 со подарок ладна облога

DANDUM Gel - Дандум гел со подарок ладна облога * до потрошување на залихатаПакетот се состои од: 2 ..

660ДЕН.

MaxMedica DEVITAL DIRECT 2000 - Девитал Директ - Имунитетски производ  30 ќесички * цена за една

MaxMedica DEVITAL DIRECT 2000 - Девитал Директ - Имунитетски производ 30 ќесички * цена за една

Devital Direct 2000  е наменет за потребите на исхраната кај лица со нарушена функција на имун..

18ДЕН.

MaxMedica IMUNO COMPLEX MAX - Имуно Комплекс - Имунитетски производ  20 ќесички

MaxMedica IMUNO COMPLEX MAX - Имуно Комплекс - Имунитетски производ 20 ќесички

наменет за Imuno Complex e формурилан на база на цинк , селен, бакар, витамин Ц и бетаглукан, сите..

340ДЕН.

Eucerin DERMOPURE - Интензивен смирувачки крем  за лице за кожа склона кон акни 50мл* со ПОДАРОК

Eucerin DERMOPURE - Интензивен смирувачки крем за лице за кожа склона кон акни 50мл* со ПОДАРОК

Еucerin DERMOPURE - за два купени производи ПОДАРОК EUCERIN Мицеларна вода 400ml * до потрошување на..

945ДЕН.

Eucerin DERMOPURE Serum - Регенеративна нега за лице за кожа склона кон акни 40мл* со ПОДАРОК

Eucerin DERMOPURE Serum - Регенеративна нега за лице за кожа склона кон акни 40мл* со ПОДАРОК

Eucerin DERMOPURE - за два купени производи ПОДАРОК EUCERIN Мицеларна вода 400ml * до потрошување на..

940ДЕН.