• BIOBLAS Procyanidin - Шампон против опаѓање со процијанидин за масна коса 360ml со подарок

BIOBLAS Procyanidin - Шампон против опаѓање со процијанидин 360ml за масна коса со подарок

со подарок 150мл Bioblas Colagen+keratin

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

BIOBLAS Procyanidin - Шампон против опаѓање со процијанидин за масна коса 360ml со подарок

  • Производител: BIOBLAS
  • Шифра на производ:17545
  • Достапност: На залиха
  • 240ДЕН.


Поврзани производи

BIOBLAS - АРГАНОВО МАСЛО 100МЛ.

BIOBLAS - АРГАНОВО МАСЛО 100МЛ.

Bioblas-Формула за брз раст и здрава коса...

295ДЕН.

BIOBLAS - ШАМПОН ЗА СЈАЈНА КОСА СО БЕЛ ЛУК 400МЛ.

BIOBLAS - ШАМПОН ЗА СЈАЈНА КОСА СО БЕЛ ЛУК 400МЛ.

BIOBLAS - Шампон со бел лук 400мл. за сите типови коса...

200ДЕН.

BIOBLAS PHYTOSTEROL - Шампон со фитостероли за брз раст 360мл со подарок

BIOBLAS PHYTOSTEROL - Шампон со фитостероли за брз раст 360мл со подарок

BIOBLAS PHYTOSTEROL - Шампон со фитостероли за брз раст 360мл со подароксо подарок 150мл Bioblas Col..

240ДЕН.

BIOBLAS Collagen+Keratin - Шампон против опаѓање со колагени кератин за слаба коса 360 мл со подарок

BIOBLAS Collagen+Keratin - Шампон против опаѓање со колагени кератин за слаба коса 360 мл со подарок

BIOBLAS Collagen+Keratin - Шампон против опаѓање со колагени кератин за слаба коса 360 мл со подарок..

240ДЕН.

BIOBLAS Probiotic+Panthenol - Шампон со пробиотик и пантенол за сува и оштетена коса  360мл со подарок

BIOBLAS Probiotic+Panthenol - Шампон со пробиотик и пантенол за сува и оштетена коса 360мл со подарок

BIOBLAS Probiotic+Panthenol - Шампон со пробиотик и пантенол за сува и оштетена коса  360мл со ..

240ДЕН.

Тагови: BIOBLAS, Procyanidin, Шампон, процијанидин,