• CLEAR O2 - Чист кислород под притисок 15L со маска

CLEAR O2 - Чист кислород под притисок 15L 99.5% чист кислород под притисок .

Обезбедува приближно 100 здива со времетраење од 2 секунди.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

CLEAR O2 - Чист кислород под притисок 15L со маска

  • Производител: Pushback Ltd
  • Шифра на производ:19389
  • Достапност: На залиха
  • 1,450ДЕН.


Тагови: CLEAR, O2, Чист, кислород, лименка