• Curaprox Set BE YOU -  Rising Star

Содржи микрогранули за нежно избелување на забите.

Сочен грејпфрут во комбинација со бергамот (шпански портокал) претставуваат сигурна гаранција дека барем Вашата уста ќе биде будна наутро. Збогатена со пеперминт и ментол за да ја гарантира свежината во текот на целиот ден.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

Curaprox Set BE YOU - Rising Star

  • Производител: CURADEN ORALTEK
  • Шифра на производ:16650
  • Достапност: На залиха
  • 880ДЕН.


Тагови: Curaprox, Set, BE, YOU, Rising, Star