• Curaprox Set BE YOU -  Daydreamer

Содржи микрогранули за нежно избелување на забите.

Паста за заби која ги буди сите сонувачи со вкусот на капина и свеж ментол, овозможувајќи бактериска рамнотежа во устата, бели заби и свеж здив.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

Curaprox Set BE YOU - Daydreamer

  • Производител: CURADEN ORALTEK
  • Шифра на производ:16655
  • Достапност: На залиха
  • 880ДЕН.


Тагови: Curaprox, Set, BE, YOU, Daydreamer