Elmex Junior  - Четка за заби - мека од 6 - 12 години


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

Elmex Junior - Четка за заби - мека од 6 - 12 години

  • Производител: Colgate-Palmolive
  • Шифра на производ:11574
  • Достапност: На залиха
  • 250ДЕН.


Тагови: Elmex, Junior, Четка, заби, мека