• LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

ЛА РОШ ПОСЕЈ
Липикар
АП + мелем
Тело и лице
Бебиња, деца и возрасни
200мл

AP + Balm од палетата Lipikar на лабораторијата LA ROCHE POSAY е специјално формулиран за чувствителна и кревка кожа.
Ја враќа и стабилизира рамнотежата на микробиомот на кожата благодарение на Aqua Posae Filiformis.
И со помош на неговата концентрирана формула на ниацинамид, помага да се намалат чувствата на чешање и да се ослободат врвовите на силна сувост.
Богат со путер Shea, овој мелем ја обновува и зачувува кожата бариера и длабоко хидрира.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

  • Производител: LA ROCHE-POSAY
  • Шифра на производ:18342
  • Достапност: На залиха
  • 1,150ДЕН.


Овој производ има минимална количина од 1150

Поврзани производи

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл..

1,430ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant -  Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant - Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant -  Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл..

725ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400млЛА РОШ ПОСЕЈЛипикарАП..

1,495ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200млЛА ..

790ДЕН.

Тагови: LA, ROCHE, POSAY, LIPIKAR, Baume, AP, M, балсам, сува, кожа, бебиња, деца, возрасни, егзема, брзо, дејство