• LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200мл

ЛА РОЧЕ-ПОСАЈ
Липикар АП +
Масло за чистење за надополнување на липидите
Анти-иритација
Анти-гребење
Кожа склона кон атопија и егзема
Доенчиња, деца, возрасни

1. Ја почитува природната рамнотежа на кожата и вложува трајно за да помогне во борбата против сензациите на тешка сувост.
2. Ја обновува и зачувува кожната бариера
3. Ја заштитува кожата од сушење на подолг период

Ексклузивна патентирана активна состојка, Aqua posae filiformis го почитува природниот баланс на кожата за да помогне во борбата против чувствата на силна сувост.

Неговата нежна формула за чистење е збогатена со смирувачки ниацинамид и путер од ши.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200мл

  • Производител: LA ROCHE-POSAY
  • Шифра на производ:18344
  • Достапност: На залиха
  • 790ДЕН.


Овој производ има минимална количина од 1150

Поврзани производи

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл..

1,430ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant -  Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant - Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant -  Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл..

725ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 200млЛА РОШ ПОСЕЈЛипикарАП..

1,150ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400млЛА РОШ ПОСЕЈЛипикарАП..

1,495ДЕН.

Тагови: LA, ROCHE, POSAY, LIPIKAR, Cleansing, Oil, AP+, Масло, чистење, обнова, липиди, сува, кожа, бебиња, деца, возрасни, егзема