• LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400млНапишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл

  • Производител: LA ROCHE-POSAY
  • Шифра на производ:18341
  • Достапност: На залиха
  • 1,430ДЕН.


Овој производ има минимална количина од 1170

Поврзани производи

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant -  Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant - Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant -  Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл..

725ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 200млЛА РОШ ПОСЕЈЛипикарАП..

1,150ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400млЛА РОШ ПОСЕЈЛипикарАП..

1,495ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200млЛА ..

790ДЕН.

Тагови: LA, ROCHE, POSAY, LIPIKAR, Lait, Urea, 5+, Млеко, сува, груба, кожа