• URIAGE BARIÉDERM CICA-LIPS - Балсам за усни 15 мл 40% ПОПУСТ

URIAGE BARIÉDERM CICA-LIPS - Балсам за усни 15 мл

За брзо и ефикасно санирање на сувите, засечените и оштетените усни, можеме да користиме Усип Баримедерм усни. Тоа е моќен мелем за усни со уникатна формула дизајнирана од Uriage Dermatological Laboratories;

Комбинира два полимери кои овозможуваат тројно дејство на усните:
Ја изолира површината за да спречи понатамошно надворешно оштетување на усните.
Длабоко ја навлажнува и ги поправа сувите и исечени усни.
Веднаш ги смирува усните и обезбедува пријатно чувство на удобност;

Овој мелем за усни има голема толеранција, особено индициран за повеќето деликатни и оштетени усни. Неговите ефекти се долготрајни и траат четири часа. Тоа е хипоалергична формула без мирис;

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

URIAGE BARIÉDERM CICA-LIPS - Балсам за усни 15 мл 40% ПОПУСТ

  • 300ДЕН.
  • 180ДЕН.


Поврзани производи

1 URIAGE BARIÉDERM OINTMENT FISSURES CRACKS - Мaст за оштетена и иритирана кожа 40г

1 URIAGE BARIÉDERM OINTMENT FISSURES CRACKS - Мaст за оштетена и иритирана кожа 40г

URIAGE BARIÉDERM OINTMENT FISSURES CRACKS - Мaст за оштетена и иритирана кожа 40гМаста за пукнатини ..

470ДЕН. 940ДЕН.

URIAGE BARIÉDERM  HAND - Крем за раце 50 мл

URIAGE BARIÉDERM HAND - Крем за раце 50 мл

URIAGE BARIÉDERM  HAND - Крем за раце 50 мл Заштита на кожата на рацете која е изложена на непо..

315ДЕН.

URIAGE SET Fresh Deodorant - Дезодоранс 125мл 1+1

URIAGE SET Fresh Deodorant - Дезодоранс 125мл 1+1

URIAGE SET Fresh Deodorant - Дезодоранс 125мл 1+1Дезодоранс за умерено потење кој ја намалува влажно..

690ДЕН.

Тагови: URIAGE, BARIÉDERM, CICA, LIPS, Балсам, усни