• VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST SPF 25 -  Крем за сите типови кожа 50мл - Брза ефикасност

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST SPF 25 -  Крем за сите типови кожа 50мл - Брза ефикасност

Видливо ги намалува брчките. Ги преобликува контурите на лицето . Го изедначува тенот , делува на пигментни флеки.

Го обединува биопептидот , протеин на кожата добиен прекубиоинженеринг , екстрхиран од грашок и витамин Cg , познат по ефектот на осветлување.


За сите типови на кожа .

Исклучително брза ефикасност.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST SPF 25 - Крем за сите типови кожа 50мл - Брза ефикасност

  • Производител: VICHY
  • Шифра на производ:19151
  • Достапност: На залиха
  • 2,850ДЕН.


Тагови: VICHY, LIFTACTIV, COLLAGEN, SPECIALIST, SPF25, Крем, сите, типови, кожа