• VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST PEPTIDE-C - 1,8мл - две нанесувања

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST PEPTIDE-C - 1,8мл - две нанесувања

* Цената се однесува на една ампула.

Висококонцентрирана формула за намалување на брчките .

Кожата е поцврста и хидрирана.

По 10 дена кожата е помасна и посјајна.

По 1 месец брчките се видливо намалени.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST PEPTIDE-C - 1,8мл - две нанесувања

  • Производител: VICHY
  • Шифра на производ:19152
  • Достапност: На залиха
  • 175ДЕН.
  • 150ДЕН.


Тагови: VICHY, LIFTACTIV, COLLAGEN, SPECIALIST, ампули, сите, типови, кожа