• VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST -  Крем за сите типови кожа 50мл - Брза ефикасност

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST -  Крем за сите типови кожа 50мл

Видливо ги намалува брчките. Ги преобликува контурите на лицето . Го изедначува тенот.

Моќна формула која ги обединува пептид тип I , протеин за богата кожа добиен преку биоинженеринг , пептид тип II , anti-aging молекула

од синтетско потекло и витамин Cg.

За сите типови на кожа .

Исклучително брза ефикасност.

По првото нанесување значително се чувствува тонизација .

Тонусот е подобрен за 52 % , брчките се изгладени и се враќа еластичноста на кожата .


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST - Крем за сите типови кожа 50мл - Брза ефикасност

  • Производител: VICHY
  • Шифра на производ:19149
  • Достапност: На залиха
  • 2,850ДЕН.


Тагови: VICHY, LIFTACTIV, COLLAGEN, SPECIALIST, Крем, сите, типови, кожа