• AVENE Fluid Dry Touch SPF50 - Заштитен флуид за нормална до мешано чувствителна кожа 50мл *ПОДАРОК

Avene Fluid Dry Touch SPF50 - Заштитен флуид за нормална до мешано чувствителна кожа 50мл

Avene - СПФ50  .

*Со купени два SPF Avene или еден СПФ со друг производ (сметка над 2000 денари) - добивате ПОДАРОК торба.

*До потрошување на залиха на подароците.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

AVENE Fluid Dry Touch SPF50 - Заштитен флуид за нормална до мешано чувствителна кожа 50мл *ПОДАРОК

  • Производител: Pierre Fabre
  • Шифра на производ:4417
  • Достапност: На залиха
  • 1,430ДЕН.


Поврзани производи

AVENE SET- Spray SPF50 - After-Sun Repair - Сет од Спреј со СПФ50  200мл и Млеко за после сончање 200мл

AVENE SET- Spray SPF50 - After-Sun Repair - Сет од Спреј со СПФ50 200мл и Млеко за после сончање 200мл

Avene SET- Avene Spray SPF50 - Avene After-sun Creamy gelСетот се состои од Avene Спреј со висока за..

1,965ДЕН.

AVENE SET- KIDS Spray and Lotion SPF50 - Сет од Спреј со СПФ50  200мл и Млеко за сончање

AVENE SET- KIDS Spray and Lotion SPF50 - Сет од Спреј со СПФ50 200мл и Млеко за сончање

АVENE SET- KIDS Spray and Lotion SPF50 - Сет од Спреј со СПФ50  200мл и Млеко за сончање Сетот ..

1,970ДЕН.

Тагови: AVENE, Fluid, Dry, Тouch, SPF50, флуид, set, spf, спф,