• BIMUNAL Imuno 1+1 - сируп за деца 300мл

BIMUNAL Imuno 1+1 - сируп за деца 300мл


Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

BIMUNAL Imuno 1+1 - сируп за деца 300мл

  • Производител: 4U pharma
  • Шифра на производ:21688
  • Достапност: На залиха
  • 885ДЕН.


Поврзани производи

FLORADIKS Kindervital - Флорадикс сируп за деца 250мл

FLORADIKS Kindervital - Флорадикс сируп за деца 250мл

FLORADIKS Kindervital - Флорадикс сируп за деца 250мл..

665ДЕН.

Acerola 500 mg таблети за возрасни

Acerola 500 mg таблети за возрасни

Acerola 500 mg за возрасни,30 таблети за џвакање со вкус на шумско овошје.Пред употребата на лекот в..

360ДЕН.

Multi Sanostol -  Мултивитамински сируп без шеќер за деца 230мл ПРОМОТИВНА ЦЕНА

Multi Sanostol - Мултивитамински сируп без шеќер за деца 230мл ПРОМОТИВНА ЦЕНА

Multi Sanostol мултивитамински сируп без шеќер за деца 230ml.Саностол сируп без додаток на шеќер пре..

490ДЕН. 615ДЕН.

Viranto forte - Сируп за деца 100мл

Viranto forte - Сируп за деца 100мл

Viranto forte - Сируп за деца 100млПред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!За р..

460ДЕН. 560ДЕН.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца 250мл.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца 250мл.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца од црн дроб на бакалар 250мл. содржи уникатна комбинација на природн..

1,100ДЕН.

MOLLERS OMEGA 3 - Гумени рипчиња

MOLLERS OMEGA 3 - Гумени рипчиња

MOLLERS OMEGA 3 - Гумени рипчиња, го обезбедуваат потребниот дневен внес на ОМЕГА-3 и Витамин Д..

810ДЕН.

Defendyl 1+1 ПОДАРОК - Имунитетски сируп за деца 120мл

Defendyl 1+1 ПОДАРОК - Имунитетски сируп за деца 120мл

Defendyl 1+1 - Имунитетски сируп за деца..

910ДЕН.

CA Gluconate Lactate - Калциум глуконат лактат сируп 150мл

CA Gluconate Lactate - Калциум глуконат лактат сируп 150мл

CA Gluconate Lactate - Високо растворлива форма на калциум СИРУП 150млСо вкус на портокал, препорача..

375ДЕН.

Dietpharm REHIDROMIKS - Рехидромикс со вкус на портокал и лимон 5 кесички * Цена на една кеса

Dietpharm REHIDROMIKS - Рехидромикс со вкус на портокал и лимон 5 кесички * Цена на една кеса

Dietpharm REHIDROMIKS - Рехидромикс со вкус на портокал и лимон 5 кесички * Цена на една кеса...

58ДЕН.

Dietpharm REHIDROMIKS - Рехидромикс со вкус на малина 5 кесички * Цена на една кеса

Dietpharm REHIDROMIKS - Рехидромикс со вкус на малина 5 кесички * Цена на една кеса

Dietpharm REHIDROMIKS - Рехидромикс со вкус на малина 5 кесички * Цена на една кеса...

54ДЕН.

Nelit Electrolyte- Нелит електролити ОРС со вкус на портокал 3 кесички * Цена на една кеса

Nelit Electrolyte- Нелит електролити ОРС со вкус на портокал 3 кесички * Цена на една кеса

Nelit Electrolyte- Нелит електролити ОРС со вкус на портокал 3 кесички * Цена на една кеса...

29ДЕН.

ELECTROLIT ErbaVita - Електролит Ерба Вита со вкус на портокал

ELECTROLIT ErbaVita - Електролит Ерба Вита со вкус на портокал

ELECTROLIT ErbaVita - Електролит Ерба Вита со вкус на портокал .За деца над 3 години. Да не се помин..

40ДЕН.

BIOS LINE Enerplus Reintegra - Енерплус Реинтегра електролити 10 кесички * Цена на една кесичка

BIOS LINE Enerplus Reintegra - Енерплус Реинтегра електролити 10 кесички * Цена на една кесичка

BIOS LINE Enerplus Reintegra - Енерплус Реинтегра електролити 10 кесички * Цена на една кесичка...

40ДЕН.

ESI MULTI COMPLEKS - Мултикомплекс спорт 10 кесички * Цена на една кеса

ESI MULTI COMPLEKS - Мултикомплекс спорт 10 кесички * Цена на една кеса

ESI MULTI COMPLEKS - Мултикомплекс спорт 10 кесички * Цена на една кеса...

48ДЕН.

REHIDRAN - Рехидран електролит 11,3г.

REHIDRAN - Рехидран електролит 11,3г.

REHIDRAN - Рехидран електролит 11,3г...

37ДЕН.

Hidraton Neo - Хидратон Нео елктролити 10 кесички * Цена на една кесичка

Hidraton Neo - Хидратон Нео елктролити 10 кесички * Цена на една кесичка

Hidraton Neo - Хидратон Нео елктролити 10 кесички * Цена на една кесичка...

52ДЕН.

HYDROSTAR Shape Up- Хидростар прашок 36,5г

HYDROSTAR Shape Up- Хидростар прашок 36,5г

HYDROSTAR Shape Up- Хидростар прашок 36,5гСпортски пијалок со природна арома на мандарина, со идеалн..

45ДЕН.

OROSAL 65 - Оросал 65 Електролити кесичка

OROSAL 65 - Оросал 65 Електролити кесичка

OROSAL 65 - Оросал 65 Електролити кесичка...

57ДЕН.

Diarino ORS BOULARDII - Диарино ОРС пробиотик и електролит 5 кесички *Цена за една кесичка

Diarino ORS BOULARDII - Диарино ОРС пробиотик и електролит 5 кесички *Цена за една кесичка

Diarino ORS BOULARDII - Диарино ОРС пробиотик и електролит 5 кесички *Цена за една кесичка..

58ДЕН.

PREVOMIT KIDS - ПРЕМОВИТ за деца 6 лижавки * Цена за парче

PREVOMIT KIDS - ПРЕМОВИТ за деца 6 лижавки * Цена за парче

PREVOMIT KIDS - ПРЕМОВИТ за деца 6 лижавки * Цена за парче.За деца над 3 години...

30ДЕН.

Dimital - Димитал против повраќање 50мг 10 таблети

Dimital - Димитал против повраќање 50мг 10 таблети

Dimital - Димитал против повраќање 50мг за возрасни...

120ДЕН.

Antimetil - Антиметил против повраќање 30 таблети

Antimetil - Антиметил против повраќање 30 таблети

Antimetil - Антиметил против повраќање 30 таблети...

430ДЕН.

Flonivin Baby Oralni kapki - Флонивин бебе орални капки 20мл

Flonivin Baby Oralni kapki - Флонивин бебе орални капки 20мл

Flonivin Baby Oralni kapki - Флонивин бебе орални капки 20мл...

345ДЕН.

Flonivin Plus - Флонивин плус 10 капсули

Flonivin Plus - Флонивин плус 10 капсули

Flonivin Plus - Флонивин плус 10 капсули...

190ДЕН.

PROBIOTIC FORTE Hemofarm- Пробиотик форте 10 капсули

PROBIOTIC FORTE Hemofarm- Пробиотик форте 10 капсули

PROBIOTIC FORTE Hemofarm- Пробиотик форте 10 капсули...

295ДЕН.

PROBIOTIC Hemofarm- Пробиотик 10 капсули

PROBIOTIC Hemofarm- Пробиотик 10 капсули

PROBIOTIC Hemofarm- Пробиотик 10 капсули...

180ДЕН.

PROBIELLE IBSolution Hemofarm- Пробиотик прашок *Цена на една кесичка

PROBIELLE IBSolution Hemofarm- Пробиотик прашок *Цена на една кесичка

PROBIELLE IBSolution Hemofarm- Пробиотик прашок 14 кесички *Цена на една кесичка...

36ДЕН.

OMNI-BIOTIC 6 - Омнибиотик 6  60гр.

OMNI-BIOTIC 6 - Омнибиотик 6 60гр.

OMNI-BIOTIC 6 - Омнибиотик 6  60гр.30 дози по 2 грама...

1,700ДЕН.

OMNI-BIOTIC 10 - Омнибиотик 10  50гр. *Цена за една кесичка

OMNI-BIOTIC 10 - Омнибиотик 10 50гр. *Цена за една кесичка

OMNI-BIOTIC 10 - Омнибиотик 10  50гр.10 ќесички по 5 грама...

80ДЕН.

Dr.WOLZ Darmflora plus select - Дармфлора плус селект 4 капсули

Dr.WOLZ Darmflora plus select - Дармфлора плус селект 4 капсули

Dr.WOLZ Darmflora plus select - Дармфлора плус селект 4 капсули...

205ДЕН.

Dr.WOLZ Darmflora plus select - Дармфлора плус селект 10 капсули

Dr.WOLZ Darmflora plus select - Дармфлора плус селект 10 капсули

Dr.WOLZ Darmflora plus select - Дармфлора плус селект 10 капсули...

405ДЕН.

HELICO BALANS PharmaS - Хеликобаланс 20 капсули

HELICO BALANS PharmaS - Хеликобаланс 20 капсули

HELICO BALANS PharmaS - Хеликобаланс 20 капсули...

770ДЕН.

Esensa EsenBak Direkt DHA TAURIN - Есенбакт директ ДХА Таурин 10 кесички *Цена за една кесичка

Esensa EsenBak Direkt DHA TAURIN - Есенбакт директ ДХА Таурин 10 кесички *Цена за една кесичка

Esensa EsenBak Direkt DHA TAURIN - Есенбакт директ ДХА Таурин пробиотик.Esensa EsenBak Direkt DHA TA..

37ДЕН.

Esensa EsenBak Intens - Есенбак интенс 10 капсули

Esensa EsenBak Intens - Есенбак интенс 10 капсули

Esensa EsenBak Intens - Есенбак интенс 10 капсули ...

37ДЕН.

Lactoflor BIOPLUS - Пробиотик Лакторлор Биоплус фибри 20 таблети за смукање *ПОДАРОК

Lactoflor BIOPLUS - Пробиотик Лакторлор Биоплус фибри 20 таблети за смукање *ПОДАРОК

Lactoflor BIOPLUS - Лакторлор Биоплус фибри 20 таблети за смукање .Природен пробиотик , погоден за д..

310ДЕН.

Health Aid Digestion max - Пробиотик богат со ензими 30 таблети

Health Aid Digestion max - Пробиотик богат со ензими 30 таблети

Health Aid Digestion max - Пробиотик богат со ензими 30 таблети..

1,145ДЕН.

BIOS LINE Flora Balance FAST 16 - Флора баланс фаст 10 кесички *Цена за една кесичка

BIOS LINE Flora Balance FAST 16 - Флора баланс фаст 10 кесички *Цена за една кесичка

BIOS LINE Flora Balance FAST 16 - Флора баланс фаст 10 кесички *Цена за една кесичка...

50ДЕН.

ESI FERMENTAL - Ферментал пробиотик 15 капсули

ESI FERMENTAL - Ферментал пробиотик 15 капсули

ESI FERMENTAL - Ферментал пробиотик 15 капсули...

170ДЕН.

FLORIOTIC Boulardii PharmaS - Флориотик пробиотик 10 капсули

FLORIOTIC Boulardii PharmaS - Флориотик пробиотик 10 капсули

FLORIOTIC Boulardii PharmaS - Флориотик пробиотик 10 капсули...

140ДЕН.

BIMUNAL Imuno 1+1 - Бимунал капсули за возрасни 30 капсули

BIMUNAL Imuno 1+1 - Бимунал капсули за возрасни 30 капсули

BIMUNAL Imuno 1+1 - Бимунал капсули за возрасни 30 капсули.Пред употребата на лекот внимателно прочи..

380ДЕН.

Krill OIL NBL 1+1 Крилово масло 30 капсули

Krill OIL NBL 1+1 Крилово масло 30 капсули

Krill OIL NBL 1+1 Крилово масло 30 капсули...

875ДЕН.

A-LIXIR 400 PROTECT- Аликсир 400 протект 7 шишиња по 30мл

A-LIXIR 400 PROTECT- Аликсир 400 протект 7 шишиња по 30мл

A-LIXIR 400 PROTECT- Аликсир 400 протект 7 шишиња по 30млПред употребата на лекот внимателно прочита..

1,890ДЕН.

Тагови: Bimunal, Imuno, сируп, деца, имунитет, imunitet, deca,