• BIMUNAL сируп за деца

BIMUNAL сируп за деца 150ml.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

BIMUNAL сируп за деца

  • Производител: 4U pharma
  • Шифра на производ:14752
  • Достапност: На залиха
  • 825ДЕН.
  • 390ДЕН.


Тагови: Bimunal, сируп, деца