• Allga san - Тоник против болка за масажа 100мл

Allga san - Тоник против болка за масажа 100мл

Allga San тоникот за масажа е природен производ со единствена формула на активни материи (етеричното масло од алгојскиот планински бор, рузмарин, жалфија, камфор и ментол). Ефикасно ги поттикнува циркулацијата во кожата и мускулите, ослободувањето на природниот кортизон, со што значително го намалува воспалението и ја отстранува болката. Има долготраен ефект врз прокрвеноста и мускулната издржливост.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Allga san - Тоник против болка за масажа 100мл

  • Производител: Dr.Theiss
  • Шифра на производ:7827
  • Достапност: Нема на залиха
  • 190ДЕН.


Поврзани производи

DANDUM Gel 1+1 - Дандум гел 1+1 со подарок ладна облога

DANDUM Gel 1+1 - Дандум гел 1+1 со подарок ладна облога

DANDUM Gel - Дандум гел со подарок ладна облога * до потрошување на залихатаПакетот се состои од: 2 ..

660ДЕН.

DANDUM Gel - Дандум гел 100г

DANDUM Gel - Дандум гел 100г

DANDUM Gel - Дандум гел 100г..

330ДЕН.

Konopne Mazani - ЦРВЕНА маст од коноп 100мл

Konopne Mazani - ЦРВЕНА маст од коноп 100мл

Konopne Mazani - ЦРВЕНА маст од коноп 100млЕфект на ЗАГРЕВАЊЕ.Маст од коноп со 5% конопно масло, за ..

320ДЕН. 400ДЕН.

Konopne Mazani - ЦРВЕНА маст од коноп 250мл

Konopne Mazani - ЦРВЕНА маст од коноп 250мл

Konopne Mazani - ЦРВЕНА маст од коноп 250млЕфект на ЗАГРЕВАЊЕ.Маст од коноп со 5% конопно масло, за ..

510ДЕН. 640ДЕН.

Konopne Mazani - СИНА маст од коноп 100мл

Konopne Mazani - СИНА маст од коноп 100мл

Konopne Mazani - СИНА маст од коноп 100млЕфект на ЕКСТРА ЛАДЕЊЕ.Маст од коноп со 5% конопно масло, з..

320ДЕН. 400ДЕН.

Konopne Mazani - СИНА маст од коноп 250мл

Konopne Mazani - СИНА маст од коноп 250мл

Konopne Mazani - СИНА маст од коноп 250млЕфект на ЕКСТРА ЛАДЕЊЕ.Маст од коноп со 5% конопно масло, з..

510ДЕН. 640ДЕН.

Konopne Mazani - ЗЕЛЕНА маст од коноп 250мл

Konopne Mazani - ЗЕЛЕНА маст од коноп 250мл

Konopne Mazani - ЗЕЛЕНА маст од коноп 250млЕфект на БЛАГО ЛАДЕЊЕ.Маст од коноп со 10% конопно масло,..

510ДЕН. 640ДЕН.

Konopne Mazani - ЗЕЛЕНА маст од коноп 100мл

Konopne Mazani - ЗЕЛЕНА маст од коноп 100мл

Konopne Mazani - ЗЕЛЕНА маст од коноп 100млЕфект на БЛАГО ЛАДЕЊЕ.Маст од коноп со 10% конопно масло,..

320ДЕН. 400ДЕН.

Тагови: Allga, san, Тоник, против, болка, масажа