• Centrum Junior - Витамини за деца ПРОМОТИВНА ЦЕНА

Centrum Junior - Витамини за деца


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Centrum Junior - Витамини за деца ПРОМОТИВНА ЦЕНА

  • Производител: PHIZER
  • Шифра на производ:3299
  • Достапност: На залиха
  • 560ДЕН.


Поврзани производи

Centrum A-Z таблети за возрасни

Centrum A-Z таблети за возрасни

Centrum A-Z таблети за возрасни,30 таблети.Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатств..

580ДЕН.

Stamatin -  30 капсули

Stamatin - 30 капсули

Стаматин претставува додаток во исхраната кој го зголемува имунитетот на организмот .Единствената фо..

630ДЕН.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца 250мл.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца 250мл.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца од црн дроб на бакалар 250мл. содржи уникатна комбинација на природн..

1,100ДЕН.

MOLLERS OMEGA 3 - Гумени рипчиња

MOLLERS OMEGA 3 - Гумени рипчиња

MOLLERS OMEGA 3 - Гумени рипчиња, го обезбедуваат потребниот дневен внес на ОМЕГА-3 и Витамин Д..

810ДЕН.

Defendyl 1+1 ПОДАРОК - Имунитетски сируп за деца 120мл

Defendyl 1+1 ПОДАРОК - Имунитетски сируп за деца 120мл

Defendyl 1+1 - Имунитетски сируп за деца..

910ДЕН.

Carvaxyl - Карваксил капсули х30

Carvaxyl - Карваксил капсули х30

Carvaxyl - Карваксил капсули х30Патентирана, Ореганол P73 формула која:- Ги олеснува тешкотиите кои ..

1,010ДЕН.

Germanium GE132 - Додаток во исхраната х60 капс

Germanium GE132 - Додаток во исхраната х60 капс

Germanium GE132 - Додаток во исхраната х60 капсЗа ризикот и несаканите дејства советувајте се со лек..

3,600ДЕН.

WELEDA SET  - СЕТ со масло од невен 200мл и крем за пеленска регија 75м

WELEDA SET - СЕТ со масло од невен 200мл и крем за пеленска регија 75м

WELEDA SET -  СЕТ со производи Сет за почетна нега на бебиња кој содржи- Weleda Масло о..

1,000ДЕН.

Тагови: Centrum, junior, деца, vitamini, imunitet, имунитет,