• Defendyl 1+1 ПОДАРОК - Имунитетски сируп за деца 120мл

Defendyl 1+1 - Имунитетски сируп за деца


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Defendyl 1+1 ПОДАРОК - Имунитетски сируп за деца 120мл

  • Производител: MEDIS
  • Шифра на производ:19042
  • Достапност: На залиха
  • 910ДЕН.


Поврзани производи

Benalgin таблети за возрасни

Benalgin таблети за возрасни

Benalgin таблети за возрасни,20 таблети.Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството..

60ДЕН.

Multi Sanostol -  Мултивитамински сируп без шеќер за деца 230мл ПРОМОТИВНА ЦЕНА

Multi Sanostol - Мултивитамински сируп без шеќер за деца 230мл ПРОМОТИВНА ЦЕНА

Multi Sanostol мултивитамински сируп без шеќер за деца 230ml.Саностол сируп без додаток на шеќер пре..

490ДЕН. 615ДЕН.

Centrum Junior - Витамини за деца ПРОМОТИВНА ЦЕНА

Centrum Junior - Витамини за деца ПРОМОТИВНА ЦЕНА

Centrum Junior - Витамини за деца..

560ДЕН.

Doppelherz KINDER мултивитамински сируп со L-Lysine

Doppelherz KINDER мултивитамински сируп со L-Lysine

KINDER мултивитамински сируп со L-Lysine 150ml...

740ДЕН.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца 250мл.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца 250мл.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца од црн дроб на бакалар 250мл. содржи уникатна комбинација на природн..

1,100ДЕН.

Multi Essence IMUNO - Витамински гранули , Витамин Ц , Цинк, Селен , Витамин Д , Витамин Б12

Multi Essence IMUNO - Витамински гранули , Витамин Ц , Цинк, Селен , Витамин Д , Витамин Б12

Multi Essence IMUNO - Витамински гранули , Витамин Ц , Цинк, Селен , Витамин Д , Витамин Б12 Витамин..

420ДЕН.

Carvaxyl - Карваксил капсули х30

Carvaxyl - Карваксил капсули х30

Carvaxyl - Карваксил капсули х30Патентирана, Ореганол P73 формула која:- Ги олеснува тешкотиите кои ..

1,010ДЕН.

Api Sirup 140ml

Api Sirup 140ml

Api Sirup 140mlДодаток на исхраната.Богат состав од мед, течен екстракт од прополис, екстракт од кор..

465ДЕН.

Doppelherz A-Z Complete - Допелхерц актив витамини 40 таблети

Doppelherz A-Z Complete - Допелхерц актив витамини 40 таблети

Doppelherz A-Z Complete - Допелхерц актив витамини 40 таблети.Додаток во исхраната ...

460ДЕН.

WELEDA SET  - СЕТ со масло од невен 200мл и крем за пеленска регија 75м

WELEDA SET - СЕТ со масло од невен 200мл и крем за пеленска регија 75м

WELEDA SET -  СЕТ со производи Сет за почетна нега на бебиња кој содржи- Weleda Масло о..

1,000ДЕН.

BIMUNAL Imuno 1+1 - сируп за деца 300мл

BIMUNAL Imuno 1+1 - сируп за деца 300мл

BIMUNAL Imuno 1+1 - сируп за деца 300млПред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!..

885ДЕН.

BIMUNAL Imuno 1+1 - Бимунал капсули за возрасни 30 капсули

BIMUNAL Imuno 1+1 - Бимунал капсули за возрасни 30 капсули

BIMUNAL Imuno 1+1 - Бимунал капсули за возрасни 30 капсули.Пред употребата на лекот внимателно прочи..

380ДЕН.

Krill OIL NBL 1+1 Крилово масло 30 капсули

Krill OIL NBL 1+1 Крилово масло 30 капсули

Krill OIL NBL 1+1 Крилово масло 30 капсули...

875ДЕН.

A-LIXIR 400 PROTECT- Аликсир 400 протект 7 шишиња по 30мл

A-LIXIR 400 PROTECT- Аликсир 400 протект 7 шишиња по 30мл

A-LIXIR 400 PROTECT- Аликсир 400 протект 7 шишиња по 30млПред употребата на лекот внимателно прочита..

1,890ДЕН.

Тагови: Defendyl, сируп, деца