Пасти за возрасни

Пасти за возрасни


Curaprox PERIOPLUS+ SUPPORT - Паста за заби (75 ml) за краткотрајна употреба

Curaprox PERIOPLUS+ SUPPORT - Паста за заби (75 ml) за краткотрајна употреба

Паста за заби (75 ml) за краткотрајна употреба (до 4 недели).Активни состојки:    Хло..

460ДЕН.

Curaprox PeroiPLUS Focus gel - Гел за непца 10мл

Curaprox PeroiPLUS Focus gel - Гел за непца 10мл

Идеален за локална терапија при воспаление на непцата.Концентрација на хлорхексидин: 0,5%. Содржи хи..

260ДЕН.

Curaprox Set BE YOU -  Candy Lover

Curaprox Set BE YOU - Candy Lover

Содржи микрогранули за нежно избелување на забите.Почувствувајте го вкусот на прекрасната слатка луб..

880ДЕН.

Curaprox Set BE YOU -  Daydreamer

Curaprox Set BE YOU - Daydreamer

Содржи микрогранули за нежно избелување на забите.Паста за заби која ги буди сите сонувачи со вкусот..

880ДЕН.

Curaprox Set BE YOU -  Pure Happines

Curaprox Set BE YOU - Pure Happines

Содржи микрогранули за нежно избелување на забите.Суптилен вкус на праска и кајсија комбинирана со с..

880ДЕН.

Curaprox Set BE YOU -  Rising Star

Curaprox Set BE YOU - Rising Star

Содржи микрогранули за нежно избелување на забите.Сочен грејпфрут во комбинација со бергамот (шпанск..

880ДЕН.

Colgate GUM Invigorate Detox  -Паста за заби 75мл

Colgate GUM Invigorate Detox -Паста за заби 75мл

Colgate Gum Invigorate Detox - Пастата за заби содржи минерали и масло од кокос за да ви помогне да ..

145ДЕН.

Colgate GUM Invigorate Revitalise  -Паста за заби 75мл

Colgate GUM Invigorate Revitalise -Паста за заби 75мл

Colgate Invigorate пастата за заби содржи минерали и екстракт од женшен за да помогне во зајакнување..

145ДЕН.

Colgate Max Clean Mineral Scrub -Паста за заби 75мл

Colgate Max Clean Mineral Scrub -Паста за заби 75мл

Новата паста за заби Colgate Max Clean Mineral Scrub со технологија SmartFoam продира длабоко помеѓу..

120ДЕН.

Colgate Max Pure Detox Foam  -Паста за заби 75мл

Colgate Max Pure Detox Foam -Паста за заби 75мл

Colgate Max Pure Detox Foam  -Паста за заби 75мл..

120ДЕН.

Colgate Natural Extracts Coconat Extract  -Паста за заби 75мл

Colgate Natural Extracts Coconat Extract -Паста за заби 75мл

Colgate Natural Extracts Coconat Extract - се инспирирани од традицијата на азиските состојки за здр..

160ДЕН.

Colgate Total Original Set  -Паста за заби (1+1) (100ml+50ml)

Colgate Total Original Set -Паста за заби (1+1) (100ml+50ml)

Colgate Total Original Set  -Паста за заби (1+1) (100ml+50ml)..

180ДЕН.

Elmex Sensitive -Паста за заби 75мл + Гратис четка

Elmex Sensitive -Паста за заби 75мл + Гратис четка

Пастата Elmex е дизајнирана да ја намали болката на чувствителните заби. Има ефикасна заштита која д..

240ДЕН.

Elmex Sensitive Whitening  -Паста за заби 75мл

Elmex Sensitive Whitening -Паста за заби 75мл

Спречување на кариес на дентинот: Поради површинската активност и малку киселата pH вредност, амин ф..

240ДЕН.

Прикажани од 1 до 15 од вкупно 48 (4 страна/и)