• Esprico caps - Додаток во исхраната

Esprico caps x60 - Додаток во исхраната x60

За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.
Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Esprico caps - Додаток во исхраната

  • Производител: ENGELHARD Arzneimittel
  • Шифра на производ:16091
  • Достапност: На залиха
  • 1,580ДЕН.
  • 1,315ДЕН.


Поврзани производи

Aptamil 1  HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци

Aptamil 1 HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци

Aptamil 1  HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци..

715ДЕН.

Multi Essence - Витамин Д3 2000IU -30 таблети 1+1 ПОДАРОК

Multi Essence - Витамин Д3 2000IU -30 таблети 1+1 ПОДАРОК

MULTI ESSENCE Витамин Д3 - додаток на исхраната , ги задоволува зголемените потреби од витамин Д3 ка..

230ДЕН.

Aptamil Anti Reflux 2  - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња

Aptamil Anti Reflux 2 - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња

Aptamil Anti Reflux 2  - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња..

715ДЕН.

Тагови: Esprico, Додаток, во, исхраната, есприко, капсули, имунитет, dha, esprico,