• Acerola 500 mg таблети за возрасни

Acerola 500 mg за возрасни,30 таблети за џвакање со вкус на шумско овошје.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Acerola 500 mg таблети за возрасни

  • Производител: Алкалоид
  • Шифра на производ:9227
  • Достапност: На залиха
  • 360ДЕН.


Поврзани производи

BIMUNAL Imuno - сируп за деца 300мл

BIMUNAL Imuno - сируп за деца 300мл

BIMUNAL Imuno - сируп за деца 300млПред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!За р..

770ДЕН.

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)Трислојните таблети MULTI E..

435ДЕН.

Acerola 500мг ПОДАРОК со Multi Essence витамини - ПАКЕТ

Acerola 500мг ПОДАРОК со Multi Essence витамини - ПАКЕТ

Ацерола со подароци - промотивен пакет за имунитет1.Acerola 500 mg за возрасни,30 таблети за џвакање..

790ДЕН.

Mariamed -  Сируп со мед 100мл

Mariamed - Сируп со мед 100мл

Mariamed -  Сируп со мед 100мл..

290ДЕН.

Тагови: Acerola, возрасни, имунитет, витамин ц, природен, Ц витамин, alkaloid, алкалоид