• Acerola 40mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 40 mg таблети за деца,30 таблети за џвакање со вкус на јагода.

Acerola е со природен Ц витамин за јакнење на имунитетот кај децата.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Acerola 40mg ПОДАРОК 1+1

  • Производител: Алкалоид
  • Шифра на производ:15088
  • Достапност: На залиха
  • 560ДЕН.
  • 280ДЕН.


Поврзани производи

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)Трислојните таблети MULTI E..

435ДЕН.

Acerola 500мг ПОДАРОК со Multi Essence витамини - ПАКЕТ

Acerola 500мг ПОДАРОК со Multi Essence витамини - ПАКЕТ

Ацерола со подароци - промотивен пакет за имунитет1.Acerola 500 mg за возрасни,30 таблети за џвакање..

790ДЕН.

Mariamed -  Сируп со мед 100мл

Mariamed - Сируп со мед 100мл

Mariamed -  Сируп со мед 100мл..

290ДЕН.

Acerola 180mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 180mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 180 mg таблети  за деца,30 таблети за џвакање со вкус на портокал.Acerola е со природен..

310ДЕН. 620ДЕН.

Acerola 500mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 500mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 500 mg за возрасни,30 таблети за џвакање со вкус на шумско овошје.Acerola е со природен Ц ви..

360ДЕН. 720ДЕН.

Тагови: Acerola, витамин, Ц, vitamin, C, priroden, ацерола, деца, alkaloid, алкалоид