• Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)

Трислојните таблети MULTI ESSENCE Витамини и минерали за возрасни 50+, како додаток во исхраната, ги задоволуваат зголемените потреби од внесување витамини и минерали кај возрасните лица.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)

  • Производител: Алкалоид
  • Шифра на производ:19344
  • Достапност: На залиха
  • 435ДЕН.


Поврзани производи

Acerola 40 mg таблети за деца

Acerola 40 mg таблети за деца

Acerola 40 mg таблети за деца,30 таблети за џвакање со вкус на јагода.Пред употребата на лекот внима..

280ДЕН.

Acerola 180 mg таблети за деца

Acerola 180 mg таблети за деца

Acerola 180 mg таблети  за деца,30 таблети за џвакање со вкус на портокал.Пред употребата на ле..

310ДЕН.

Acerola 500 mg таблети за возрасни

Acerola 500 mg таблети за возрасни

Acerola 500 mg за возрасни,30 таблети за џвакање со вкус на шумско овошје.Пред употребата на лекот в..

360ДЕН.

Acerola 500мг ПОДАРОК со Multi Essence витамини - ПАКЕТ

Acerola 500мг ПОДАРОК со Multi Essence витамини - ПАКЕТ

Ацерола со подароци - промотивен пакет за имунитет1.Acerola 500 mg за возрасни,30 таблети за џвакање..

790ДЕН.

Multi Essence - Витамин Д3 2000IU -30 таблети

Multi Essence - Витамин Д3 2000IU -30 таблети

MULTI ESSENCE Витамин Д3 - додаток на исхраната , ги задоволува зголемените потреби од витамин Д3 ка..

210ДЕН.

Multi Essence - Витамин Д3 1000IU -30 таблети

Multi Essence - Витамин Д3 1000IU -30 таблети

MULTI ESSENCE Витамин Д3 - додаток на исхраната , ги задоволува зголемените потреби од витамин Д3 ка..

180ДЕН.

Multi Essence - Витамин Д3 4000IU -30 таблети

Multi Essence - Витамин Д3 4000IU -30 таблети

MULTI ESSENCE Витамин Д3 - додаток на исхраната , ги задоволува зголемените потреби од витамин Д3 ка..

235ДЕН.

Multi Essence IMUNO - Витамински гранули , Витамин Ц , Цинк, Селен , Витамин Д , Витамин Б12

Multi Essence IMUNO - Витамински гранули , Витамин Ц , Цинк, Селен , Витамин Д , Витамин Б12

Multi Essence IMUNO - Витамински гранули , Витамин Ц , Цинк, Селен , Витамин Д , Витамин Б12 Витамин..

420ДЕН.

Mariamed -  Сируп со мед 100мл

Mariamed - Сируп со мед 100мл

Mariamed -  Сируп со мед 100мл..

290ДЕН.

Acerola 180mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 180mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 180 mg таблети  за деца,30 таблети за џвакање со вкус на портокал.Acerola е со природен..

310ДЕН. 620ДЕН.

Acerola 40mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 40mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 40 mg таблети за деца,30 таблети за џвакање со вкус на јагода.Acerola е со природен Ц витами..

280ДЕН. 560ДЕН.

Acerola 500mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 500mg ПОДАРОК 1+1

Acerola 500 mg за возрасни,30 таблети за џвакање со вкус на шумско овошје.Acerola е со природен Ц ви..

360ДЕН. 720ДЕН.

Тагови: Multi, Essence, Витамински, таблети, имунитет