• Multi Essence - Витамин Д3 4000IU -30 таблети

MULTI ESSENCE Витамин Д3 - додаток на исхраната , ги задоволува зголемените потреби од витамин Д3 кај возрасните. Производот е наменет за диететско регулирање состојби и болести кај коишто е неопходно надоместување на витаминот Д.

    Витаминот Д придонесува за нормална функција на имунолошкиот систем.
    Витаминот Д придонесува за нормална мускулна функција.
    Витаминот Д придонесува за одржување здрави коски.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Multi Essence - Витамин Д3 4000IU -30 таблети

  • Производител: Алкалоид
  • Шифра на производ:19957
  • Достапност: На залиха
  • 235ДЕН.


Поврзани производи

Multi Essence - Витамински гранули за возрасни -30 кесички* (една кесичка)

Multi Essence - Витамински гранули за возрасни -30 кесички* (една кесичка)

Multi Essence - Витамински гранули за возрасни -30 кесички* (една кесичка)****Цената се однесува на ..

19ДЕН.

Multi Essence - Magnesium 400 + B Complex 20 кесички* (една кесичка)

Multi Essence - Magnesium 400 + B Complex 20 кесички* (една кесичка)

Multi Essence - Magnesium 400 + B Complex 20 кесички -****Цената се однесува на * една кесичкаЕдна к..

10ДЕН.

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни -30 таблети

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни -30 таблети

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни -30 таблетиТрислојните таблети MULTI ESSENC..

375ДЕН.

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)

Multi Essence - Витамински трислојни таблети за возрасни +50 (30 таблети)Трислојните таблети MULTI E..

435ДЕН.

Acerola 500мг ПОДАРОК со Multi Essence витамини - ПАКЕТ

Acerola 500мг ПОДАРОК со Multi Essence витамини - ПАКЕТ

Ацерола со подароци - промотивен пакет за имунитет1.Acerola 500 mg за возрасни,30 таблети за џвакање..

790ДЕН.

Zinkovit-C - Цинк со Витамин Ц - 60 таблети

Zinkovit-C - Цинк со Витамин Ц - 60 таблети

Zinkovit-C - Цинк со Витамин Ц - 60 таблетиZincovit C e уникатна формула која ги обединува корисните..

215ДЕН.

Multi Essence IMUNO - Витамински гранули , Витамин Ц , Цинк, Селен , Витамин Д , Витамин Б12

Multi Essence IMUNO - Витамински гранули , Витамин Ц , Цинк, Селен , Витамин Д , Витамин Б12

Multi Essence IMUNO - Витамински гранули , Витамин Ц , Цинк, Селен , Витамин Д , Витамин Б12 Витамин..

420ДЕН.

Mariamed -  Сируп со мед 100мл

Mariamed - Сируп со мед 100мл

Mariamed -  Сируп со мед 100мл..

290ДЕН.

Тагови: Multi, Essence, имунитет, Витамин Д3