Eucerin
Eliksir
Rilastil
Eliksir

Аптека Еликсир Струмица

Аптека Еликсир ПОПУСТИ-ПРОМОЦИИ-ПОДАРОЦИ-ГРАТИСИ-АКЦИИ-НАМАЛУВАЊЕ Аптека Еликсир Струмица

VICHY SPF -15%  EUCERIN SET LA-ROCHE-POSAY SET MEGASMILE Toothbrush  URIAGE PANTOGAR SELENOGIN

TUMMY TOX AVENE SET BIODERMA SET WELEDA SET MUSTELA -25% со ПОДАРОЦИ DR. BROWNS SEBAMED REVALID PAMPERS со подароци

Витамини, имунитет,  бебешка козметика , нега на кожа, нега на трудници и детски витамини , шишиња , цуцли, креми и производи со СПФ заштита од сонце, настинка, детоксификација и слабеење, алергија, дијабет, анемија, заштита на нервниот систем, нега на нозе и стапала,

Избрани производи

1 Ladival ALLERGY-PRONE GEL SPF20 - Гел за заштита од сонце СПФ20 200мл * 50% ПОПУСТ

1 Ladival ALLERGY-PRONE GEL SPF20 - Гел за заштита од сонце СПФ20 200мл * 50% ПОПУСТ

Ladival ALLERGY-PRONE GEL SPF20 Гел за заштита од сонце СПФ20..

295ДЕН. 590ДЕН.

RILASTIL Crema SPF50 D-CLAR - Kрема за изедначување и депигментирање на тенот 50мл

RILASTIL Crema SPF50 D-CLAR - Kрема за изедначување и депигментирање на тенот 50мл

RILASTIL Crema SPF50 D-CLAR - Kрема за изедначување и депигментирање на тенот 50мл..

1,410ДЕН.

RILASTIL SUN ULTRA PROTECTOR FLUIDO 100 - Риластил ултра протектор 100 75мл

RILASTIL SUN ULTRA PROTECTOR FLUIDO 100 - Риластил ултра протектор 100 75мл

RILASTIL ULTRA PROTECTOR FLUIDO 100 - Риластил ултра протектор 100 75мл.Хидратантна , заштитна емулз..

1,190ДЕН.

RILASTIL SUN System compact cream 01 Biege SPF50 - Компактна пудра со висока СПФ50 заштита и ПРО-ДНА комплекс 10g

RILASTIL SUN System compact cream 01 Biege SPF50 - Компактна пудра со висока СПФ50 заштита и ПРО-ДНА комплекс 10g

RILASTIL SUN System compact cream 01 Biege SPF50 - Компактна пудра со висока СПФ50 заштита и ПРО-ДНА..

1,240ДЕН.

RILASTIL SUN MD FLUIDO 100 - Риластил МД флуид 100 75мл

RILASTIL SUN MD FLUIDO 100 - Риластил МД флуид 100 75мл

RILASTIL SUN MD FLUIDO 100 - Риластил МД флуид 100 75млХидратантна , заштитна емулзија , индицирана ..

1,400ДЕН.

BIODERMA SET HYDRABIO Creme-Hydarbio SERUM - Сет од крем и серум *ПОДАРОК несесер

BIODERMA SET HYDRABIO Creme-Hydarbio SERUM - Сет од крем и серум *ПОДАРОК несесер

BIODERMA SET HYDRABIO Creme-Hydarbio SERUM - Сет од крем и серум *ПОДАРОК несесер..

1,715ДЕН.

BIODERMA SET HYDRABIO Gel-Hydarbio SERUM - Сет од крем и серум *ПОДАРОК несесер

BIODERMA SET HYDRABIO Gel-Hydarbio SERUM - Сет од крем и серум *ПОДАРОК несесер

BIODERMA SET HYDRABIO Gel-Hydarbio SERUM - Сет од крем и серум *ПОДАРОК несесер..

1,715ДЕН.

BIODERMA SET Sebium Gel Moussant Sebium Global - Гел и крема за масна кожа 25% ПОПУСТ

BIODERMA SET Sebium Gel Moussant Sebium Global - Гел и крема за масна кожа 25% ПОПУСТ

BIODERMA SET Sebium Gel Moussant Sebium Global - Гел и крема за масна кожа Ги отстранува нечистотиит..

1,272ДЕН.