Хируршка маска Трослојна - Кутија 50 парчиња

Трослојна хируршка маска , метална лента за делот на носот .

Бактериска филтрација BFE-99%

Боја : Плава

Пакување: 50 парчиња

Материјали:  Медицински неткаен текстил, метална лента за нос и мек неиритирачки ластик.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

Хируршка маска Трослојна - Кутија 50 парчиња

  • Шифра на производ:18746
  • Достапност: На залиха
  • 300ДЕН.


Тагови: хируршка, маска, трослојна, кутија, плава, медицински, неткаен, текстил