MERZ SPEZIAL Skin Hair Nails - Витамински дражеи за кожа, коса и нокти 60 дражеи

MERZ SPEZIAL хијалурон крем

Спакувани во несесер достапен во 2 бои

MERZ SPEZIAL за свежа и здрава кожа, силна и сјајна коса, цврсти нокти. 99% е препорачана од консументи.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

MERZ SPEZIAL SET Skin Hair Nails + MERZ SPEZIAL hijaluron krem - Сет витамински дражеи за кожа, коса и нокти (2 пакувања) + хијалурон крем мус

  • Производител: Merz Pharma GmbH
  • Шифра на производ:21613
  • Достапност: На залиха
  • 1,520ДЕН.


Поврзани производи

MERZ SPEZIAL Skin Hair Nails - Витамински дражеи за кожа, коса и нокти 60 дражеи

MERZ SPEZIAL Skin Hair Nails - Витамински дражеи за кожа, коса и нокти 60 дражеи

MERZ SPEZIAL Skin Hair Nails - Витамински дражеи за кожа, коса и нокти 60 дражеи MERZ SPEZIAL за св..

595ДЕН.

HAIR-vit - Хеарвит витамини за коса 30 капули

HAIR-vit - Хеарвит витамини за коса 30 капули

HAIR-VIT - одржување и нега за нормална коса, богато со биотин и цинк..

965ДЕН.

BIOXSINE - Биоксин таблети за коса 40 таблети

BIOXSINE - Биоксин таблети за коса 40 таблети

BIOXSINE - Биоксин таблети за коса 40 таблетиЈа зајакнува структурата на влакното ...

440ДЕН.

Тагови: MERZ SPEZIAL, Skin, Hair, Nails, коса, кожа, нокти, витамини