Mustela STELATOPIA емолиентен балсам 200мл.

* со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до потрошување на залихата.

Се употребува за многу сува кожа на лице , за сува кожа склона кон егземи кај новороденчиња,бебиња и деца.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Mustela STELATOPIA емолиентен балсам 200мл. со ПОДАРОК

  • Производител: MUSTELA
  • Шифра на производ:16075
  • Достапност: На залиха
  • 990ДЕН.


Поврзани производи

Mustela смирувачки балзам за бебиња 40мл со ПОДАРОК

Mustela смирувачки балзам за бебиња 40мл со ПОДАРОК

Mustela смирувачки балзам за бебиња  40мл * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производ..

455ДЕН.

Mustela шампон за бебе 200мл со ПОДАРОК

Mustela шампон за бебе 200мл со ПОДАРОК

Mustela шампон за бебе. * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до потрошување на ..

400ДЕН.

Mustela STELATOPIA - Гел за туширање 200мл за многу сува и атопична кожа со ПОДАРОК

Mustela STELATOPIA - Гел за туширање 200мл за многу сува и атопична кожа со ПОДАРОК

Mustela STELATOPIA * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до потрошување на залих..

750ДЕН.

Aptamil 1  HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци

Aptamil 1 HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци

Aptamil 1  HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци..

715ДЕН.

Aptamil Anti Reflux 2  - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња

Aptamil Anti Reflux 2 - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња

Aptamil Anti Reflux 2  - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња..

715ДЕН.

Тагови: Mustela, STELATOPIA, емолиентен, балсам