Mustela Baby Oil Mасло за масажa . Mustela маслото за масажа е посебно формулирано за употреба од самото раѓање на бебето.

Ја олеснува масажата,а воедно остава природно  немасно и нелепливо чувство на кожата благодарение на единствената текстура.

* со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до потрошување на залихата.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Mustela Baby Oil - Mасло за масажа 100мл со ПОДАРОК

  • Производител: MUSTELA
  • Шифра на производ:15742
  • Достапност: На залиха
  • 602ДЕН.


Поврзани производи

Mustela HYDRA BEBE - Крем за лице 40мл со ПОДАРОК

Mustela HYDRA BEBE - Крем за лице 40мл со ПОДАРОК

Mustela HYDRA BEBE - Крем за лице 40мл * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до ..

399ДЕН.

Mustela заштитен витамински крем 50мл со ПОДАРОК

Mustela заштитен витамински крем 50мл со ПОДАРОК

Mustela заштитен витамински крем * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до потрош..

303ДЕН.

Mustela заштитен витамински крем 100мл со ПОДАРОК

Mustela заштитен витамински крем 100мл со ПОДАРОК

Mustela заштитен витамински крем 100мл * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до ..

450ДЕН.

Mustela смирувачки балзам за бебиња 40мл со ПОДАРОК

Mustela смирувачки балзам за бебиња 40мл со ПОДАРОК

Mustela смирувачки балзам за бебиња  40мл * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производ..

449ДЕН.

Mustela лосион за тело збогатен со COLD крем со ПОДАРОК

Mustela лосион за тело збогатен со COLD крем со ПОДАРОК

Mustela лосион за тело збогатен со COLD крем 200 ml. * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 пр..

633ДЕН.

Mustela гел за бањање 750мл со ПОДАРОК

Mustela гел за бањање 750мл со ПОДАРОК

Mustela гел за бањање 750мл. * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до потрошувањ..

890ДЕН.

Mustela HYDRA BEBE млеко за тело 300ml со ПОДАРОК

Mustela HYDRA BEBE млеко за тело 300ml со ПОДАРОК

Mustela HYDRA BEBE млеко за тело 300ml. * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до..

676ДЕН.

Mustela MULTY-SENSORY купка 200мл со ПОДАРОК

Mustela MULTY-SENSORY купка 200мл со ПОДАРОК

Mustela MULTY-SENSORY купка  200ml. * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -д..

407ДЕН.

Mustela шампон за бебе 200мл со ПОДАРОК

Mustela шампон за бебе 200мл со ПОДАРОК

Mustela шампон за бебе. * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до потрошување на ..

399ДЕН.

Mustela - Шампон 2 во 1 за бебе  200ml со ПОДАРОК

Mustela - Шампон 2 во 1 за бебе 200ml со ПОДАРОК

Mustela шампон 2 во 1 за бебе  * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до пот..

399ДЕН.

Pampers број 6 Големо Плус Пакување (ГПП) 68 парчиња

Pampers број 6 Големо Плус Пакување (ГПП) 68 парчиња

Pampers број 6 Големо Плус Пакување (ГПП) 68 парчиња..

1,110ДЕН.

Pampers Premium 2 - Памперс премиум 2 х 46

Pampers Premium 2 - Памперс премиум 2 х 46

Pampers Premium 2  Памперс премиум 2 х 46..

560ДЕН.

Aptamil 1  HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци

Aptamil 1 HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци

Aptamil 1  HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци..

715ДЕН.

Pampers Premium 1 - Памперс премиум 1 х 52

Pampers Premium 1 - Памперс премиум 1 х 52

Pampers Premium 1 Памперс премиум 1 х 52..

560ДЕН.

Aptamil Anti Reflux 2  - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња

Aptamil Anti Reflux 2 - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња

Aptamil Anti Reflux 2  - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња..

715ДЕН.

Тагови: Mustela, масло, масажа, бебе, медицинска козметика, бебешка козметика, maslo, masaza, bebe, kozmetika, oil, оил,