Mustela STELATOPIA емолиентен крем за лице 40мл.

* со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до потрошување на залихата.

Се употребува за многу сува кожа на лице , за сува кожа склона кон егземи кај новороденчиња,бебиња и деца.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Mustela STELATOPIA емолиентен крем за лице 40мл со ПОДАРОК

  • Производител: MUSTELA
  • Шифра на производ:18189
  • Достапност: На залиха
  • 563ДЕН.


Поврзани производи

Mustela смирувачки балзам за бебиња 40мл со ПОДАРОК

Mustela смирувачки балзам за бебиња 40мл со ПОДАРОК

Mustela смирувачки балзам за бебиња  40мл * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производ..

449ДЕН.

Mustela лосион за тело збогатен со COLD крем со ПОДАРОК

Mustela лосион за тело збогатен со COLD крем со ПОДАРОК

Mustela лосион за тело збогатен со COLD крем 200 ml. * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 пр..

633ДЕН.

Mustela Nursing Comfort Balm - Смирувачки балсам за брадавици 30 мл со ПОДАРОК

Mustela Nursing Comfort Balm - Смирувачки балсам за брадавици 30 мл со ПОДАРОК

Mustela Nursing Comfort Balm * со сметка над 1500 денари подарок сет од 3 производи . -до потрошувањ..

850ДЕН.

Aptamil 1  HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци

Aptamil 1 HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци

Aptamil 1  HA - 400g почетна млечна формула за доенчиња од 0-6 месеци..

715ДЕН.

Aptamil Anti Reflux 2  - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња

Aptamil Anti Reflux 2 - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња

Aptamil Anti Reflux 2  - Аптамил 400g млечна формула за доенчиња..

715ДЕН.

Тагови: Mustela, STELATOPIA, емолиентен, крем