Коса

Коса - производи наменети за одржување, нега и заштита на влакото, за сјајне, мека, силна , негувана коса.


1 URIAGE D.S. SOFT Balansing - Нежен шампон против првут за сите типови кожа 500 мл 50% ПОПУСТ

1 URIAGE D.S. SOFT Balansing - Нежен шампон против првут за сите типови кожа 500 мл 50% ПОПУСТ

URIAGE D.S. SOFT Balansing - Нежен шампон против првут за сите типови кожа 500 мл•  Ја чисти ко..

480ДЕН. 960ДЕН.

Foltene SET - Сет против опаѓање на коса мажи x 12 ампули + шампон 300ml

Foltene SET - Сет против опаѓање на коса мажи x 12 ампули + шампон 300ml

Foltene SET - Сет против опаѓање на коса мажи x 12 ампули + шампон 300ml..

1,460ДЕН.

LOGONA AGE ENERGY SHAMPOO - Шампон за коса против опаѓање 250 мл

LOGONA AGE ENERGY SHAMPOO - Шампон за коса против опаѓање 250 мл

LOGONA AGE ENERGY SHAMPOO - Шампон за коса против опаѓање 250 млСо органски кофеин и органски гоџи н..

700ДЕН.

LOGONA ANTI DANDRUFF SHAMPOO - Шампон за коса против првут 250 мл

LOGONA ANTI DANDRUFF SHAMPOO - Шампон за коса против првут 250 мл

LOGONA ANTI DANDRUFF SHAMPOO - Шампон за коса против првут 250 млЧисти и ја смирува кожата на глават..

695ДЕН.

LOGONA FREE Shampoo Shower gel - Шампон за коса и гел за туширање 250мл

LOGONA FREE Shampoo Shower gel - Шампон за коса и гел за туширање 250мл

LOGONA FREE Shampoo Shower gel - Шампон за коса и гел за туширање 250млНежна комбинација со благи ра..

735ДЕН.

LOGONA Handcreme Bio Aloe Verveline - Крем за раце со алое и вербена за многу сува кожа 100мл

LOGONA Handcreme Bio Aloe Verveline - Крем за раце со алое и вербена за многу сува кожа 100мл

LOGONA Handcreme Bio Aloe Verveline - Крем за раце со алое и вербена 100млЗа многу сува и испукана к..

395ДЕН.

Restorex  - Течна крема за коса 200мл

Restorex - Течна крема за коса 200мл

Restorex  - Течна крема за коса 200млСпецијална формула со екстракт од бршлен. Цврста коса која..

115ДЕН.

URIAGE D.S. SOFT Balansing - Нежен шампон против првут за сите типови кожа 200 мл

URIAGE D.S. SOFT Balansing - Нежен шампон против првут за сите типови кожа 200 мл

URIAGE D.S. SOFT Balansing - Нежен шампон против првут за сите типови кожа 200 мл•  Ја чисти ко..

540ДЕН.

VICHY DERCOS  Anti-Dandruff Sensitive   - Шампон против првут за чувствителна кожа на главата 200мл

VICHY DERCOS Anti-Dandruff Sensitive - Шампон против првут за чувствителна кожа на главата 200мл

VICHY DERCOS  Anti-Dandruff Sensitive   - Шампон против првут за чувствителна кожа на..

980ДЕН.

VICHY DERCOS  Ultra Soothening    - Шампон за чувствителна кожа на главата за нормална до масна коса 200мл

VICHY DERCOS Ultra Soothening - Шампон за чувствителна кожа на главата за нормална до масна коса 200мл

VICHY DERCOS  Ultra Soothening    - Шампон за чувствителна кожа на главата за но..

980ДЕН.

VICHY DERCOS  Ultra Soothening    - Шампон за чувствителна кожа на главата за сува коса 200мл

VICHY DERCOS Ultra Soothening - Шампон за чувствителна кожа на главата за сува коса 200мл

VICHY DERCOS  Ultra Soothening    - Шампон за чувствителна кожа на главата за су..

1,080ДЕН.

VICHY DERCOS Energising - Шампон против губење на косата 200мл

VICHY DERCOS Energising - Шампон против губење на косата 200мл

Vichy Dercos Energising Shampoo - Шампон против губење на косата 200мл Губењето на косата е поврзано..

980ДЕН.

Alomax 20mg/ml - Аломакс раствор против опаѓање на коса 60мл

Alomax 20mg/ml - Аломакс раствор против опаѓање на коса 60мл

Alomax 20mg/ml - Аломакс раствор против опаѓање на коса 60млЗа лечење губење на косата на жени и маж..

430ДЕН.

Alomax 50mg/ml - Аломакс раствор против опаѓање на коса кај мажи 60мл

Alomax 50mg/ml - Аломакс раствор против опаѓање на коса кај мажи 60мл

Alomax 50mg/ml - Аломакс раствор против опаѓање на коса 60млЗа лечење губење на косата kaj мажи од 1..

610ДЕН.

BIOBLAS - АРГАНОВО МАСЛО 100МЛ.

BIOBLAS - АРГАНОВО МАСЛО 100МЛ.

Bioblas-Формула за брз раст и здрава коса...

295ДЕН.

Прикажани од 1 до 15 од вкупно 72 (5 страна/и)