Трудници и доилки

Трудници и доилки


Eucerin Caring OIL -Масло против стрии 125ml

Eucerin Caring OIL -Масло против стрии 125ml

Eucerin Caring OIL -Масло против стрии 125mlСе користи превентивно за време на бременоста, пубертет ..

880ДЕН.

Mustela Nursing Comfort Balm - Смирувачки балсам за брадавици 30 мл

Mustela Nursing Comfort Balm - Смирувачки балсам за брадавици 30 мл

Mustela Nursing Comfort Balm е специјално дизајниран за нега во пределот на брадавиците, која е чувс..

597ДЕН. 795ДЕН.

Mustela serum - за корекција на стрии 45 мл

Mustela serum - за корекција на стрии 45 мл

Mustela serum - за корекција на стрии 45 млСпецијално формулиран за третирање на постоечките стрии к..

915ДЕН. 1,215ДЕН.

Mustela крема за превенција на стрии 150ml

Mustela крема за превенција на стрии 150ml

Mustela крема за превенција на стрии 150ml.Кремата се употребува од првиот месец на бременоста и по ..

1,020ДЕН. 1,340ДЕН.

Mustela крема за превенција на стрии 250ml

Mustela крема за превенција на стрии 250ml

Mustela крема за превенција на стрии 250ml.Кремата се употребува од првиот месец на бременоста и по ..

1,275ДЕН. 1,700ДЕН.

Mustela масло за превенција за стрии 105ml

Mustela масло за превенција за стрии 105ml

Mustela масло за превенција за стрии 105ml.Допринесува за превенција од појава на стрии.100% од сост..

623ДЕН. 830ДЕН.

WELEDA - Масло за масажа на гради при лактација 50мл

WELEDA - Масло за масажа на гради при лактација 50мл

WELEDA - Масло за масажа на гради при лактација 50мл..

860ДЕН.

Bio-Oil -Специјализирано масло за нега на кожа 60мл

Bio-Oil -Специјализирано масло за нега на кожа 60мл

Bio-Oil -Специјализирано масло за нега на кожа 60млЗа нега на ЛУЗНИ - Помага во подобрување на изгле..

850ДЕН.

URIAGE BARIÉDERM Cica-Huile-Oil - Масло за стрии и белези за секој тип на кожа 100мл со ПОДАРОК

URIAGE BARIÉDERM Cica-Huile-Oil - Масло за стрии и белези за секој тип на кожа 100мл со ПОДАРОК

URIAGE BARIÉDERM Cica-Huile-Oil - Масло за стрии и белези за секој тип на кожа 100мл-Со подарок торб..

780ДЕН.

URIAGE BARIÉDERM OINTMENT FISSURES CRACKS - Мaст за оштетена и иритирана кожа 40г со ПОДАРОК

URIAGE BARIÉDERM OINTMENT FISSURES CRACKS - Мaст за оштетена и иритирана кожа 40г со ПОДАРОК

URIAGE BARIÉDERM OINTMENT FISSURES CRACKS - Мaст за оштетена и иритирана кожа 40г-Со подарок торба-н..

920ДЕН.

Weleda масло за масажа на трудници против стрии 100ml

Weleda масло за масажа на трудници против стрии 100ml

Weleda - Масло за масажа против стрии Спречува појава на стрии и ја прави кожата мазна и еластична.Д..

1,080ДЕН.

Avent - Ќеси за мајчино млеко 25 парчиња

Avent - Ќеси за мајчино млеко 25 парчиња

Avent - Ќеси за мајчино млеко 25 парчиња*Цената се однесува за 1 кесе..

21ДЕН.

Avent - Цуцла лажливка 6-18м ( цената се однесува за една цуцла)

Avent - Цуцла лажливка 6-18м ( цената се однесува за една цуцла)

Avent - Цуцла лажливка ( цената се однесува за една цуцла)..

240ДЕН.

Avent -Вештачки силиконски брадавици

Avent -Вештачки силиконски брадавици

Avent -Вештачки силиконски брадавици  - 2 парчиња..

530ДЕН.

Baby Nova -Вештачки силиконски брадавици

Baby Nova -Вештачки силиконски брадавици

Baby Nova -Вештачки силиконски брадавици - 2 парчиња..

140ДЕН.

Прикажани од 1 до 15 од вкупно 23 (2 страна/и)