• BRACELET MOSQUITO AWAY KIDS - Citronela - АЛКА против комарци

 BRACELET MOSQUITO AWAY KIDS - Citronela - АЛКА против комарци

Алките против комарци за деца BRACELET MOSQUITO AWAY KIDS се одлично решение за здодевните комарци и инсекти.
Со потврдено дејство од 240 часа, во бројни истражувања на еминентни меѓународни универзитети,
алките нудат ефективна заштита дури и од тигрести и тропски комарци и инсекти.

Лесно прилагодливи на детските раце BRACELET MOSQUITO AWAY KIDS алките  се делотворни и кога децата се
наоѓаат во отворени и затворени простории, и при контакт со вода.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

BRACELET MOSQUITO AWAY KIDS - Citronela - АЛКА против комарци

  • Производител: Brand Italia
  • Шифра на производ:11617
  • Достапност: На залиха
  • 230ДЕН.


Поврзани производи

Natural спреј - KIDS 100 мл

Natural спреј - KIDS 100 мл

Natural спреј - KIDS 100 мл  Ефикасен, практичен и природен спреј против комарци и други инсект..

255ДЕН.

Natural спреј - TROPICAL 100 мл

Natural спреј - TROPICAL 100 мл

Natural спреј - TROPICAL 100 млПриродна бариера од комарци и други инсекти.Практичен и ефикасен спре..

255ДЕН.

Тагови: BRACELET, MOSQUITO, алка, цитронела, заштита, комарци, инсекти