• Autan FamilyCare - спреј за заштита од убоди 100 мл

Autan Family - спреј за заштита од убоди 100 мл

Спрејот за семејна нега против комарци  штити до 3-4 часа од комарци .

Погоден за деца, возрасни и деца со чувствителна кожа.
Идеален придружник за патување, риболов, кампување, пешачење или едноставно во вашиот дом.
Малото шише од 100 ml се вклопува во секој рачен багаж и е брзо подготвено за употреба доколку е потребно.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

Autan FamilyCare - спреј за заштита од убоди 100 мл

  • Производител: SC Johnson
  • Шифра на производ:777
  • Достапност: На залиха
  • 325ДЕН.


Поврзани производи

Autan FamilyCare - стик за заштита од убоди 50 мл

Autan FamilyCare - стик за заштита од убоди 50 мл

Autan Family Care - стик за заштита од убоди 50 млЈа штити кожата од убоди од комарци и други инсект..

290ДЕН.

Autan Tropical - спреј за заштита од убоди 100мл

Autan Tropical - спреј за заштита од убоди 100мл

Autan Tropical - спреј за заштита од убоди 100млСпреј кој штити од тропски комарци и тигрести комарц..

350ДЕН.

Autan Tropical - пумпа за заштита од убоди 100мл

Autan Tropical - пумпа за заштита од убоди 100мл

Autan Tropical-  пумпа 100млСпреј кој штити од тропски комарци и тигрести комарци до 8 часа, ко..

350ДЕН.

Autan Junior - гел за заштита од убоди 100мл

Autan Junior - гел за заштита од убоди 100мл

Autan Junior - гел за заштита од убоди 100млПред употреба детално прочитајте го упатството...

365ДЕН.

Autan Junior - спреј за заштита од убоди 100мл

Autan Junior - спреј за заштита од убоди 100мл

Autan Junior - спреј за заштита од убоди 100млПред употреба детално прочитајте го упатството...

365ДЕН.

Тагови: Autan, спреј, familycare, заштита, комарци