ОЧИЛА за заштита од дигитални екрани -намалете ја штетната сина светлина од дигиталните екрани.

Главен извор на штетната сина светлина покрај сонцето е и онаа што ја емитираат нашите дигитални екрани.

Од телевизори до таблети и компјутери до телефони, постојано сме изложени на неприродна сина светлина.

Со носење очила за блокирање на сина светлина, можете да го ограничите количевството на сина светлина што влегува во вашите очи .


Изборот на дизајн е од три модели.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

ОЧИЛА за заштита од дигитални екрани

  • Производител: Lek
  • Шифра на производ:18606
  • Достапност: На залиха
  • 1,500ДЕН.
  • 750ДЕН.


Тагови: ОЧИЛА, заштита, дигитални, екрани