• LA ROCHE-POSAY Cicaplast Gel B5 - Гел за обновување на кожата 40мл

LA ROCHE-POSAY Cicaplast Gel B5 - Гел за обновување на кожата 30мл

Се користи за обновување и регенерација на кожата , после пилинг , хируршки операции , после користење на ласер.

Смирува и ја олеснува масажата на кожата.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

LA ROCHE-POSAY Cicaplast Gel B5 - Гел за обновување на кожата 40мл

  • Производител: La Roche-Posay
  • Шифра на производ:18334
  • Достапност: На залиха
  • 906ДЕН.


Поврзани производи

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 5+ Млеко за исклучително сува и груба кожа 400мл..

1,760ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant -  Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant - Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel lavant -  Смирувачки и заштитен гел за туширање за сува кожа 400мл..

885ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400млЛА РОШ ПОСЕЈЛипикарАП..

1,850ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Cleansing Oil AP+ - Масло за чистење и обнова на липиди за сува кожа 200млЛА ..

970ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICELAR - Мицеларна вода за масна кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICELAR - Мицеларна вода за масна кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICELAR - Мицеларна вода за масна кожа 400мл..

1,010ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO SPF30- Тонирана крема за масна кожа 40мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO SPF30- Тонирана крема за масна кожа 40мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO SPF30- Тонирана крема за масна кожа 40мл..

1,575ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR GEL - Гел за лице за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR GEL - Гел за лице за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR GEL - Гел за лице за масна кожа 200мл..

990ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR GEL - Гел за лице за масна кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR GEL - Гел за лице за масна кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR GEL - Гел за лице за масна кожа 400мл..

1,490ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICRO-PEELING GEL - Пилинг гел за масна кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICRO-PEELING GEL - Пилинг гел за масна кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICRO-PEELING GEL - Пилинг гел за масна кожа 400мл..

1,650ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H - Смирувачка хидратантно млеко за миење за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H - Смирувачка хидратантно млеко за миење за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H - Смирувачка хидратантно млеко за миење за масна кожа 200мл..

960ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR LOTION Astringent - Астрингентен тоник за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR LOTION Astringent - Астрингентен тоник за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR LOTION Astringent - Астрингентен тоник за масна кожа 200мл..

1,300ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICELAR - Мицеларна вода за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICELAR - Мицеларна вода за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICELAR - Мицеларна вода за масна кожа 200мл..

670ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICRO-PEELING GEL - Пилинг гел за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICRO-PEELING GEL - Пилинг гел за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICRO-PEELING GEL - Пилинг гел за масна кожа 200мл..

1,135ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Syndet AP+ - Кремаст гел за миење за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Syndet AP+ - Кремаст гел за миење за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Syndet AP+ Кремаст гел за миење за сува кожа 400млЛА РОШ ПОСЕЈЛипикарАП + гел..

1,230ДЕН.

LA ROCHE-POSAY MICCELAR Sensitive ULTRA - Мицеларна вода за чистење на чувствителна кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY MICCELAR Sensitive ULTRA - Мицеларна вода за чистење на чувствителна кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY MICCELAR Sensitive ULTRA - Мицеларна вода за чистење на чувствителна кожа 400млЈа отс..

1,260ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR LAIT LOTION - Млеко за тело за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR LAIT LOTION - Млеко за тело за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR LAIT LOTION - Млеко за тело за сува кожа 200млГо смирува чувството на затегна..

820ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR LAIT LOTION - Млеко за тело за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR LAIT LOTION - Млеко за тело за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LAIT LOTION - Млеко за тело за сува кожа 400млГо смирува чувството на затегнатост и ј..

1,425ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR XERAND - Крем за раце 50мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR XERAND - Крем за раце 50мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR XERAND - Крем за раце 50млГо смирува чувството на затегнатост и ја хидрира ко..

435ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR STICK AP+ -Стик против иритација и чешање 15мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR STICK AP+ -Стик против иритација и чешање 15мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR STICK AP+ -Стик против иритација и чешање 15млДа се нанесе на иритираното мес..

820ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+M - Балзам за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+M - Балзам за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+M - Балзам за сува кожа 200млОбновувачки балзам со тројно делување:1..

1,200ДЕН.

LA ROCHE-POSAY Nutritic Intense - Крем за интензивно обновување 50мл

LA ROCHE-POSAY Nutritic Intense - Крем за интензивно обновување 50мл

LA ROCHE-POSAY Nutritic Intense - Крем за интензивно обновување 50млНега за интензивно обновување на..

1,445ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H ISO BIOME Creme Lavante - Смирувачка хидратантна крема за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H ISO BIOME Creme Lavante - Смирувачка хидратантна крема за масна кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H ISO BIOME - Смирувачка хидратантна крема за масна кожа 200млНаменета за не..

995ДЕН.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H ISO BIOME Ultra Soothing - Смирувачка хидратантна крема за масна кожа 40мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H ISO BIOME Ultra Soothing - Смирувачка хидратантна крема за масна кожа 40мл

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H ISO BIOME Ultra Soothing - Смирувачка хидратантна крема за масна кожа 40мл..

1,550ДЕН.

LA ROCHE-POSAY MICCELAR Reactive ULTRA - Мицеларна вода за чистење на чувствителна кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY MICCELAR Reactive ULTRA - Мицеларна вода за чистење на чувствителна кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY MICCELAR Sensitive ULTRA - Мицеларна вода за чистење на чувствителна кожа 400млЈа отс..

1,260ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume Light AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume Light AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume Light AP+m - Балсам со тројно дејство за сува кожа 400млЛА РОШ ПОСЕЈЛип..

1,430ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume Light AP+m ECO- Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume Light AP+m ECO- Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume Light AP+m ECO- Балсам со тројно дејство за сува кожа 200млЛА РОШ ПОСЕЈ..

1,110ДЕН.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m ECO- Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m ECO- Балсам со тројно дејство за сува кожа 200мл

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+m ECO- Балсам со тројно дејство за сува кожа 200млЛА РОШ ПОСЕЈЛипика..

1,110ДЕН.

Тагови: LA, ROCHE-POSAY, Cicaplast, Gel, B5, Гел,