MUSTELA

MUSTELA  Козметика за бебиња и деца

Француска компанија чии производи се наменети за нега на бебешка и детска кожа. Овие производи се групирани според типот на кожата - нормална , сува , многу сува-чуствителна и атопична кожа.

Разгледајте ги попустите и промоциите .


Mustela - Гел за бањање 500мл

Mustela - Гел за бањање 500мл

Mustela гел за бањање 500ml.Гел за капење за коса и тело. Нежно ја чисти косата и кожата на бебињата..

532ДЕН. 670ДЕН.

Mustela - Шампон 2 во 1 за бебе  200ml

Mustela - Шампон 2 во 1 за бебе 200ml

Mustela шампон 2 во 1 за бебе  Шампон идеален за бањање . За косата и телото на бебе и дете...

315ДЕН. 398ДЕН.

Mustela Baby Oil - Mасло за масажа 100мл

Mustela Baby Oil - Mасло за масажа 100мл

Mustela Baby Oil Mасло за масажa . Mustela маслото за масажа е посебно формулирано за употреба од са..

442ДЕН. 550ДЕН.

Mustela Cicastela - Kрем за зацелување 40мл

Mustela Cicastela - Kрем за зацелување 40мл

Mustela Cicastela - Kрем за зацелувањеОвозможува ефикасна регенерација, долготрајна хидратација, ја ..

415ДЕН. 520ДЕН.

Mustela COLD - Хранлив крем за лице 40мл

Mustela COLD - Хранлив крем за лице 40мл

Mustela COLD - Хранлив крем за лицеПосебно формулиран за употреба од првиот ден. Хранливиот Cold кре..

288ДЕН. 365ДЕН.

Mustela HYDRA BEBE - Крем за лице 40мл

Mustela HYDRA BEBE - Крем за лице 40мл

Mustela HYDRA BEBE - Крем за лице 40млНова формулација збогатена со природна Mustela патентирана акт..

315ДЕН. 400ДЕН.

Mustela HYDRA BEBE млеко за тело 300ml.

Mustela HYDRA BEBE млеко за тело 300ml.

Mustela HYDRA BEBE млеко за тело 300ml.Нова формулација збогатена со природна Mustela патентирана ак..

535ДЕН. 678ДЕН.

Mustela MULTY-SENSORY купка 200мл

Mustela MULTY-SENSORY купка 200мл

Mustela MULTY-SENSORY купка  200ml.Специјално наменета за бањање уште од првиот ден.Свилена пен..

295ДЕН. 370ДЕН.

Mustela MUSTI - Мусти тоалетна вода за бебе 50мл

Mustela MUSTI - Мусти тоалетна вода за бебе 50мл

Mustela MUSTI - Мусти тоалетна вода за бебе 50млТоалетна вода со нежен мирис на база на ароматична м..

595ДЕН. 710ДЕН.

Mustela Nursing Comfort Balm - Смирувачки балсам за брадавици 30 мл

Mustela Nursing Comfort Balm - Смирувачки балсам за брадавици 30 мл

Mustela Nursing Comfort Balm е специјално дизајниран за нега во пределот на брадавиците, која е чувс..

610ДЕН. 780ДЕН.

Mustela PHYSIOBEBE - мицеларна вода за бебе 300ml

Mustela PHYSIOBEBE - мицеларна вода за бебе 300ml

Mustela PHYSIOBEBE - мицеларна вода за бебе 300mlМицеларна вода за бебе и деца .Се користи за лице к..

390ДЕН. 490ДЕН.

Mustela serum - за корекција на стрии 45 мл

Mustela serum - за корекција на стрии 45 мл

Mustela serum - за корекција на стрии 45 млСпецијално формулиран за третирање на постоечките стрии к..

1,030ДЕН. 1,310ДЕН.

Mustela SPF 50+ крем за заштита од сонце 40мл

Mustela SPF 50+ крем за заштита од сонце 40мл

MUSTELA SPF 50+ крем  40ml.Високо ефикасна заштита од сонце , специјално формулирана да ја зашт..

530ДЕН. 675ДЕН.

Mustela SPF 50+ Мустела СПФ 50 млеко 100мл

Mustela SPF 50+ Мустела СПФ 50 млеко 100мл

Mustela SPF 50+ Мустела СПФ 50 млеко 100млВисоко ефикасна заштита од сонце , специјално формулирана ..

817ДЕН. 980ДЕН.

Mustela STELATOPIA - Гел за туширање 200мл -за многу сува и атопична кожа

Mustela STELATOPIA - Гел за туширање 200мл -за многу сува и атопична кожа

Mustela STELATOPIA Гел за туширање 200мл -за многу сува и атопична кожаНежно ја чисти и штити кожата..

535ДЕН. 680ДЕН.

Прикажани од 1 до 15 од вкупно 35 (3 страна/и)