VICHY

Vichy

крем,мицеларни,нега

Медицинската козметика Vichy е премиум бренд за дермо-козметика под закрилата на L'Oreal.

Оваа компанијата е основана во 1931 година и уште од самиот почеток па се до денес, термалната бањска вода од топлите извори во градот Виши, Франција е единствениот извор на вода кој се користи во нивните рецептури.

Можете да сметате на нивната посветеност кон ефективни формули за комплетна нега за сите типови на кожа со лиценцирани состојки.

Медицинската козметика и сите останати производи кои сакаме да ви ги понудиме со пристапни цени.

Овде ќе најдете производи на промоција , производи на акција , производи со гратис, производи со дупли пакувања , едно плус едно гратис , како и веќе спакувани промоции.


VICHY SET - AQUALIA THERMAL RICHE LIGHT 50ml и AQUALIA THERMALSERUM 30ml - за сува и многу сува кожа

VICHY SET - AQUALIA THERMAL RICHE LIGHT 50ml и AQUALIA THERMALSERUM 30ml - за сува и многу сува кожа

VICHY SET - AQUALIA THERMAL RICHE LIGHT 50ml и AQUALIA THERMALSERUM 30ml - за сува и многу сува кожа..

2,530ДЕН.

VICHY SET Normaderm  Phitosolution Gel и Double-Correction  - СЕТ од Гел за интензивно чистење 50мл и Дневна нега за митесери и пори 50 мл

VICHY SET Normaderm Phitosolution Gel и Double-Correction - СЕТ од Гел за интензивно чистење 50мл и Дневна нега за митесери и пори 50 мл

VICHY SET Normaderm  Phitosolution Gel и Double-Correction  - СЕТ од Гел за интензивно чис..

1,380ДЕН.

VICHY ANTI-TRANSPIRANT HOMME 48h- Roll-on - За регулирање на прекумерно потење - чувствителна кожа 1+1(50ml+50ml)

VICHY ANTI-TRANSPIRANT HOMME 48h- Roll-on - За регулирање на прекумерно потење - чувствителна кожа 1+1(50ml+50ml)

VICHY ANTI-TRANSPIRANT 48h- Roll-on - За регулирање на прекумерно потење - чувствителна кожа 1+1..

1,190ДЕН.

VICHY ANTI-TRANSPIRANT STRESS Resist 72h- Roll-on 1+1 - За регулирање на прекумерно потење 50мл +50мл

VICHY ANTI-TRANSPIRANT STRESS Resist 72h- Roll-on 1+1 - За регулирање на прекумерно потење 50мл +50мл

VICHY ANTI-TRANSPIRANT STRESS Resist 72h- Roll-on 1+1 - За регулирање на прекумерно потење 50мл +50м..

1,280ДЕН.

VICHY SET IDEALIA + MINERAL 89 - крем за изедначен тен за нормална до мешовита кожа + дневен засилувач  50ml.

VICHY SET IDEALIA + MINERAL 89 - крем за изедначен тен за нормална до мешовита кожа + дневен засилувач 50ml.

VICHY IDEALIA крем за изедначен тен за нормална до мешовита кожа 50ml.VICHY MINERAL 89 дневен засилу..

2,780ДЕН.

VICHY SET MINERAL 89 и LIFTACTIV FRESH SHOT - Дневен засилувач за силна  кожа 50ml и Aнтиоксидативен третман против уморен изглед на кожата 10ml

VICHY SET MINERAL 89 и LIFTACTIV FRESH SHOT - Дневен засилувач за силна кожа 50ml и Aнтиоксидативен третман против уморен изглед на кожата 10ml

VICHY MINERAL 89 дневен засилувач за силна и богата кожа 50ml.VICHY LIFTACTIV FRESH SHOT - Aнтиоксид..

2,450ДЕН.

VICHY SET NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX - Дневна и ноќна крема за нормална и комбинирана кожа

VICHY SET NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX - Дневна и ноќна крема за нормална и комбинирана кожа

VICHY SET NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX  - Идеална нега на кожа за време на менопаузата кога к..

3,800ДЕН.

VICHY SET NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX MAGISTRAL- Дневна и ноќна крема за многу сува кожа

VICHY SET NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX MAGISTRAL- Дневна и ноќна крема за многу сува кожа

VICHY SET NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX MAGISTRAL- Дневна и ноќна крема за многу сува кожа  - ..

3,800ДЕН.

VICHY SET NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX MAGISTRAL- Дневна и ноќна крема за сува кожа

VICHY SET NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX MAGISTRAL- Дневна и ноќна крема за сува кожа

VICHY SET NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX MAGISTRAL- Дневна и ноќна крема за сува кожа  - Идеалн..

3,800ДЕН.

VICHY SET IDEALIA - Ноќен крем 50мл за сите видови кожа + Дневен крем 50мл за нормална и комбинирана кожа

VICHY SET IDEALIA - Ноќен крем 50мл за сите видови кожа + Дневен крем 50мл за нормална и комбинирана кожа

VICHY SET IDEALIA - Ноќен крем 50мл за сите видови кожа + Дневен крем 50мл за нормална и комбинирана..

2,995ДЕН.

VICHY SET LIFTACTIV SUPREME - Дневен крем 50мл + Ноќен крем 50мл за  нормална и комбинирана кожа

VICHY SET LIFTACTIV SUPREME - Дневен крем 50мл + Ноќен крем 50мл за нормална и комбинирана кожа

ПРОМО ПАКЕТ СО 2 ПРОИЗВОДИ - Прогресивна нега за корекција на брчки и цврстина на кожата.VICHY LIFTA..

3,690ДЕН.

VICHY SET LIFTACTIV SUPREME - Дневен крем 50мл + Ноќен крем 50мл за  сува кожа

VICHY SET LIFTACTIV SUPREME - Дневен крем 50мл + Ноќен крем 50мл за сува кожа

ПРОМО ПАКЕТ СО 2 ПРОИЗВОДИ - Прогресивна нега за корекција на брчки и цврстина на кожата.VICHY LIFTA..

3,650ДЕН.

VICHY SET - AQUALIA THERMAL LEGERE LIGHT 50ml и AQUALIA THERMALSERUM 30ml - за нормална и комбинирана кожа

VICHY SET - AQUALIA THERMAL LEGERE LIGHT 50ml и AQUALIA THERMALSERUM 30ml - за нормална и комбинирана кожа

VICHY SET - AQUALIA THERMAL LEGERE LIGHT 50ml и AQUALIA THERMALSERUM 30ml - за нормална и комбиниран..

2,530ДЕН.

Прикажани од 1 до 13 од вкупно 13 (1 страна/и)