WELEDA

Weleda производите се исклучиво од природни состојќи , наменети за секојдневна нега на детската кожа. Збогатени се со растителни масла од лековити растенија.

Во цветот од невен се наоѓаат есенции кои се нежни и хранливи со смирувачи и негувачки својства за новородената кожа.

Во цветот на бел слез состојките овозможуваат хидратација и совршена рамнотежа која не го нарушува баланстот на бебешката кожа.WELEDA SET  - СЕТ со масло од невен 200мл и крем за пеленска регија 75м

WELEDA SET - СЕТ со масло од невен 200мл и крем за пеленска регија 75м

WELEDA SET -  СЕТ со производи Сет за почетна нега на бебиња кој содржи- Weleda Масло о..

1,000ДЕН.

WELEDA SET -  Веледа 100 години - СЕТ со производи

WELEDA SET - Веледа 100 години - СЕТ со производи

WELEDA SET -  Веледа 100 години - СЕТ со производи Сетот содржи: -Skin Food крем за лице и тело..

890ДЕН.

WELEDA SET -  Веледа дрвена кутија - СЕТ со производи

WELEDA SET - Веледа дрвена кутија - СЕТ со производи

WELEDA SET -  Веледа дрвена кутија - СЕТ со производи Сетот содржи: -Skin Food Light крема со б..

1,490ДЕН.

WELEDA SET -  Веледа шампон 200мл и гел 200мл

WELEDA SET - Веледа шампон 200мл и гел 200мл

WELEDA SET -  Веледа шампон 200мл и гел 200млВториот производ е со 50% намалувањесет 1+1 Шампон..

930ДЕН.

Прикажани од 1 до 4 од вкупно 4 (1 страна/и)