• SENDO ADVANCE 3 - Дигитален мерач на крвен притисок

SENDO ADVANCE 3 - Дигитален мерач на крвен притисок


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

SENDO ADVANCE 3 - Дигитален мерач на крвен притисок

  • Производител: UniComs Switzerland GmbH
  • Шифра на производ:10809
  • Достапност: На залиха
  • 4,380ДЕН.
  • 3,570ДЕН.


Тагови: SENDO, ADVANCE3, дигитален, мерач, крвен, притисок