• SENDO PRIMO апарат за мерење на крвен притисок

SENDO PRIMO апарат за мерење на крвен притисок.

2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

SENDO PRIMO апарат за мерење на крвен притисок

  • Производител: UniComs Switzerland GmbH
  • Шифра на производ:9966
  • Достапност: На залиха
  • 1,060ДЕН.


Тагови: SENDO, PRIMO, апарат, мерење, крвен, притисок