• SENDO SMART 2 дигитален мерач на крвен притисок за рачен зглоб

SENDO SMART 2 дигитален мерач на крвен притисок за рачен зглоб.

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

SENDO SMART 2 дигитален мерач на крвен притисок за рачен зглоб

  • Производител: UniComs Switzerland GmbH
  • Шифра на производ:12668
  • Достапност: На залиха
  • 3,650ДЕН.


Тагови: SENDO, SMART2, дигитален, мерач, крвен, притисок, рачен, зглоб