• VICHY LIFTACTIV SUPREME  Intensive Anti-wrinkle Firming Care SPF 30 - Крем за интензивна нега против бори за чувствителна кожа 50мл

VICHY LIFTACTIV SUPREME  Intensive Anti-wrinkle Firming Care SPF 30 - Крем за интензивна нега против бори за чувствителна кожа 50мл


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар
Спам верификација

VICHY LIFTACTIV SUPREME Intensive Anti-wrinkle Firming Care SPF 30 - Крем за интензивна нега против бори за чувствителна кожа 50мл

  • Производител: VICHY
  • Шифра на производ:19582
  • Достапност: На залиха
  • 2,350ДЕН.


Тагови: VICHY, LIFTACTIV, SUPREME, Intensive, Anti, wrinkle, Firming