Препарати за слабеење

Препарати за слабеење


Apuretin - 30 капсули за возрасни

Apuretin - 30 капсули за возрасни

Apuretin -капсули за возрасни,30 капсули. Додатоците на исхрана не треба да се употребуваат како за..

385ДЕН.

Chitosan Plus - ХИТОЗАН ПЛУС - 60 капсули

Chitosan Plus - ХИТОЗАН ПЛУС - 60 капсули

Chitosan Plus - Хитозан Плус . Додаток на исхраната. Хитозан 200mg , Л-карнитин, Хром.Додатоците на ..

565ДЕН.

Dr.Viton CLA  - Конјугирана Линолеинска Киселина 1000мг - 30 меки капсули

Dr.Viton CLA - Конјугирана Линолеинска Киселина 1000мг - 30 меки капсули

CLA - Конјугирана Линолеинска Киселина 1000мг . Додаток на исхраната.Додатоците на исхрана не треба ..

520ДЕН.

FUCUS Linea Pocket drink - Фукуслинеа кесички 20мл

FUCUS Linea Pocket drink - Фукуслинеа кесички 20мл

Fucus Linea - кесичка 20мл -Дренира, спласнува и заситува. Намалување на чувството на подуеност. Топ..

18ДЕН.

Glucomannan  -Глукоманан 500мг - 60 меки капсули

Glucomannan -Глукоманан 500мг - 60 меки капсули

Глукоманан 500мг  . Додаток на исхраната - растителни влакна од коњак корен.Додатоците на исхра..

670ДЕН.

JABOLKOV OCET - Dietpharm - Јаболков оцет во прав - 60 капсули

JABOLKOV OCET - Dietpharm - Јаболков оцет во прав - 60 капсули

Јаболков оцет -  60 капсули - Јаболков оцет во прав и Витамини Б1 , Б2 , Б6 , Б12   Додато..

450ДЕН.

TUMMY TOX Bedtime Colagen Slim - Тами токс чај 10 кесички

TUMMY TOX Bedtime Colagen Slim - Тами токс чај 10 кесички

TUMMY TOX Bedtime Colagen Slim - Тами токс чај 10 кесичкиЗапознајте го вашиот нов пријател пред спие..

899ДЕН. 1,499ДЕН.

TUMMY TOX Booty Tone -Тами токс за слабеење капсули 30

TUMMY TOX Booty Tone -Тами токс за слабеење капсули 30

TUMMY TOX Booty Tone -Тами токс за слабеење капсули 30Капсулите Booty Tone се одличен избор за сите ..

799ДЕН. 1,199ДЕН.

TUMMY TOX Bottle -Тами токс челично шише 500мл

TUMMY TOX Bottle -Тами токс челично шише 500мл

TUMMY TOX Bottle -Тами токс челично шише Практично шише да го следи ритамот на вашите дневни потреби..

889ДЕН. 1,199ДЕН.

TUMMY TOX Daily Kick Tea - Тами токс чај

TUMMY TOX Daily Kick Tea - Тами токс чај

TUMMY TOX Daily Kick Tea - Тами токс чај - Утринско будење на метаболизмот.Зелен чај за забрзување н..

399ДЕН. 499ДЕН.

TUMMY TOX Draining Drink - Напиток за слабеење и детоксикација Малина вкус

TUMMY TOX Draining Drink - Напиток за слабеење и детоксикација Малина вкус

TUMMY TOX Draining Drink - Напиток за слабеење Малина вкус - чистење на телото од токсиниВкусен пија..

699ДЕН. 999ДЕН.

TUMMY TOX Fat Burner drink - Напиток за топење на маснотии Манго вкус

TUMMY TOX Fat Burner drink - Напиток за топење на маснотии Манго вкус

TUMMY TOX Fat Burner drink - Напиток за топење на маснотииСогорувач на маснотии со термогенски ефект..

799ДЕН. 1,199ДЕН.

TUMMY TOX My Skinny Tea- Тами токс чај за слабеење

TUMMY TOX My Skinny Tea- Тами токс чај за слабеење

TUMMY TOX My Skinny Tea- Тами токс чај за слабеење Skinny me - вегански чај за упоравување со телесн..

499ДЕН. 599ДЕН.

TUMMY TOX Night Burner Drink - Напиток за топење на маснотии ноќен

TUMMY TOX Night Burner Drink - Напиток за топење на маснотии ноќен

TUMMY TOX Night Burner Drink - Напиток за топење на маснотии ноќенПијалок кој помага да се потисне в..

699ДЕН. 999ДЕН.

TUMMY TOX Pure Me - Тами токс чај за детоксикација

TUMMY TOX Pure Me - Тами токс чај за детоксикација

TUMMY TOX Pure Me - Тами токс чај за детоксикацијаЧај од мешани билки за проичистување на телото од ..

449ДЕН. 599ДЕН.

Прикажани од 1 до 15 од вкупно 54 (4 страна/и)