Заштита на срце и крвни садови

BioKrill Active Крилово масло - Капсули за возрасни - 30 капсули

BioKrill Active Крилово масло - Капсули за возрасни - 30 капсули

BioKrill Active Крилово масло - Капсули за возрасни - 30 капсулиСоставЕдна капсула содржи 500 mg кри..

397ДЕН.

Ecomer Cardio - Масло од црн дроб на ајкула - 60капсули за возрасни

Ecomer Cardio - Масло од црн дроб на ајкула - 60капсули за возрасни

Ecomer Cardio - Масло од црн дроб на ајкула - 60капсули за возрасниEPA / DHA / Omega-3 Пред употреба..

1,165ДЕН.

Entan капсули за возрасни

Entan капсули за возрасни

Entan капсули за возрасни,30 капсули.Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!&n..

470ДЕН.

Hartikol - 30 капсули за возрасни

Hartikol - 30 капсули за возрасни

Hartikol  капсули за возрасни,30 капсули. Комбинација од црвен ориз+екстракт од лист од артичок..

655ДЕН.

HEALTH AID OMEGA 3-6-9

HEALTH AID OMEGA 3-6-9

HEALTH AID OMEGA 3 6 9, содржи есенцијални масни киселини кои се корисни за кардиоваскуларното здрав..

1,050ДЕН.

Hepten - 30 капсули за возрасни

Hepten - 30 капсули за возрасни

Hepten - 30 капсули за возрасни Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!За ризи..

480ДЕН.

MaxMedica OMEGA MAX KIDS  - Омега МАКС КИДС рибино масло - 100мл

MaxMedica OMEGA MAX KIDS - Омега МАКС КИДС рибино масло - 100мл

Омега МАКС КИДС - на база на рибино масло,  течен додаток во исхраната , содржи ДХА и ЕПА. Прид..

160ДЕН.

MaxMedica OMEGA VITE - Омега ВИТЕ - 60 желатински капсули

MaxMedica OMEGA VITE - Омега ВИТЕ - 60 желатински капсули

Омега 3 масни киселини , цинк и Витамин Е за нормална функција на срцето ...

320ДЕН.

MOLLERS OMEGA 3 - Гумени рипчиња

MOLLERS OMEGA 3 - Гумени рипчиња

MOLLERS OMEGA 3 - Гумени рипчиња, го обезбедуваат потребниот дневен внес на ОМЕГА-3 и Витамин Д..

735ДЕН.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца 250мл.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца 250мл.

MOLLERS OMEGA 3 - Масло за деца од црн дроб на бакалар 250мл. содржи уникатна комбинација на природн..

1,070ДЕН.

NUTRAXIN -COENZYM Q10 - таблети за возрасни

NUTRAXIN -COENZYM Q10 - таблети за возрасни

NUTRAXIN -COENZYM Q10 - таблети за возрасни  , 30 таблетиПред употребата на лекот внимателно пр..

865ДЕН.

NUTRAXIN OMEGA 3 + CoQ10 - 60 таблети за возрасни + ПОДАРОК Витамин К2+D3 30 таблети

NUTRAXIN OMEGA 3 + CoQ10 - 60 таблети за возрасни + ПОДАРОК Витамин К2+D3 30 таблети

NUTRAXIN OMEGA 3 + CoQ10 - таблети за возрасни   , 60 таблети* До потрошување на количинитеПред..

1,450ДЕН.

Omega-3 1000 mg+10mg Vitamin E капсули за возрасни

Omega-3 1000 mg+10mg Vitamin E капсули за возрасни

Omega-3 1000 mg+10mg Vitamin E капсули за возрасни,60 капсули.Пред употребата на лекот внимателно пр..

235ДЕН.

Omega-3 1000 mg+12mg Vitamin E + 10 mg Vitamin D3 - 60капсули за возрасни

Omega-3 1000 mg+12mg Vitamin E + 10 mg Vitamin D3 - 60капсули за возрасни

Omega-3 1000 mg+12mg Vitamin E + 10 mg Vitamin D3 - 60капсули за возрасниEPA-180mg / DHA-120mgПред у..

220ДЕН.

Omega-3 капсули за возрасни

Omega-3 капсули за возрасни

Omega-3 капсули за возрасни,50 капсули.Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!..

350ДЕН.

Прикажани од 1 до 15 од вкупно 31 (3 страна/и)