Витамини и суплементи за коса

Витамини и суплементи за коса.


Doc HAIR - Advanced Formulation - Додаток во исхраната 30 таблети

Doc HAIR - Advanced Formulation - Додаток во исхраната 30 таблети

DOC HAIR представува висококвалитетен додаток во исхрана, кој содржи колаген тип 2 збогатен со ..

500ДЕН.

Doppelherz Kollagen Beauty - Колагенски ампули - цена за 1 виала

Doppelherz Kollagen Beauty - Колагенски ампули - цена за 1 виала

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!За ризикот и несаканите дејства советув..

92ДЕН.

HAIR-vit - Хеарвит витамини за коса 30 капули

HAIR-vit - Хеарвит витамини за коса 30 капули

HAIR-VIT - одржување и нега за нормална коса, богато со биотин и цинк..

1,010ДЕН.

MERZ SPEZIAL SET Skin Hair Nails + MERZ SPEZIAL hijaluron krem - Сет витамински дражеи за кожа, коса и нокти (2 пакувања) + хијалурон крем мус

MERZ SPEZIAL SET Skin Hair Nails + MERZ SPEZIAL hijaluron krem - Сет витамински дражеи за кожа, коса и нокти (2 пакувања) + хијалурон крем мус

MERZ SPEZIAL Skin Hair Nails - Витамински дражеи за кожа, коса и нокти 60 дражеиMERZ SPEZIAL хијалур..

1,520ДЕН.

MERZ SPEZIAL Skin Hair Nails - Витамински дражеи за кожа, коса и нокти 60 дражеи

MERZ SPEZIAL Skin Hair Nails - Витамински дражеи за кожа, коса и нокти 60 дражеи

MERZ SPEZIAL Skin Hair Nails - Витамински дражеи за кожа, коса и нокти 60 дражеи MERZ SPEZIAL за св..

595ДЕН.

MaxMedica MULTI B COMPLEX - Витамини Б- комплекс 50 капсули

MaxMedica MULTI B COMPLEX - Витамини Б- комплекс 50 капсули

MULTI B COMPLEX -  за поддршка на нервиот систем, нормален енергетски метаболизам , кожа, коса,..

170ДЕН.

Swiss Energy HAIR NAIL SKIN  -Витамински производ 30 капсули

Swiss Energy HAIR NAIL SKIN -Витамински производ 30 капсули

Swiss Energy HAIR NAIL SKIN  -Витамински производ 30 капсулиVitamin B1 - 3mg , Vitamin B6- 3.5m..

780ДЕН.

BIOXSINE - Биоксин таблети за коса 40 таблети

BIOXSINE - Биоксин таблети за коса 40 таблети

BIOXSINE - Биоксин таблети за коса 40 таблетиЈа зајакнува структурата на влакното ...

440ДЕН.

Прикажани од 1 до 8 од вкупно 8 (1 страна/и)