NUTRAXIN OMEGA 3 + CoQ10 - таблети за возрасни   , 60 таблети

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
   Лош           Добар

NUTRAXIN OMEGA 3 + CoQ10 - 60 таблети за возрасни + ПОДАРОК Витамин К2+D3 30 таблети

  • Производител: BIOTA Laboratories
  • Шифра на производ:16967
  • Достапност: На залиха
  • 1,690ДЕН.
  • 1,270ДЕН.


Тагови: NUTRAXIN, OMEGA3, CoQ10, подарок, ВитаминК2+Д3